دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

معرفی آثار راه یافته بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی

معرفی آثار راه یافته بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی
آثار راه یافته به بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی معرفی شد.
کد خبر : 879557

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، از بین متقاضیان شرکت در بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی اسامی آثار راه یافته به شرح زیر اعلام شد:

آثار راه یافته به بخش فیلم سینمایی:

۱- «آرزوی زیبا» به تهیه‌کنندگی علی قوی‌تن، ۲- «پسران دریا» به تهیه‌کنندگی بهروز نشان، ۳- «دختران باد» به تهیه‌کنندگی محمد احمدی، ۴- «در آغوش درخت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح، ۵- «قهرمان من» به تهیه‌کنندگی محمد آتش زمزم و مرتضی آتش زم‍رم، ۶- «لیپار» به تهیه‌کنندگی سعید خانی، ۷- «مرده خور» به تهیه‌کنندگی پروانه مرزبان، ۸- «معجزه بناسان» به تهیه‌کنندگی حبیب احمدزاده، ۹- «میان صخره‌ها» به تهیه‌کنندگی محمد احمدی، ۱۰- «نفرین آرتا» به تهیه‌کنندگی سیدجلال چاوشیان، ۱۱- «هوک» به تهیه‌کنندگی علی آشتیانی‌پور، ۱۲- «یکشنبه آکاردئون گل‌های شمعدانی» به تهیه‌کنندگی امیر ثقفی و اکبر ثقفی.

آثار راه یافته به بخش پویانمایی:

۱- «آخرین بوسه من» به تهیه‌کنندگی سروش کشاورز، ۲- «اسلم» به تهیه‌کنندگی معاونت فضای مجازی صدا وسیمای قزوین و مهسا زینی، ۳- «با بابام، زیارت» به تهیه‌کنندگی فرزانه فخریان، ۴- «حرم شهر» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا محروقی، ۵- «ده بر آفتاب» به تهیه‌کنندگی زیبا ارژنگ و مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۶- «سفر‌های سعدی» قسمت‌های ۱، ۲، ۸، ۹، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱ به تهیه‌کنندگی الهام نادری‌فرید، ۱۴- «طهرون تهرون» به تهیه‌کنندگی سمیرا ابراهیم پور، ۱۵- «قالی» به تهیه‌کنندگی معاونت فضای مجازی صدا و سیمای قزوین و مهسا زینی، ۱۶- «ماه تی‌تی-عید نوروز» به تهیه‌کنندگی پیمان دهقانی، ۱۷- «ماه تی‌تی- کوزه آرزوها» به تهیه‌کنندگی پیمان دهقانی، ۱۸- «ماه تی‌تی-نگهبان خورشید» به تهیه‌کنندگی پیمان دهقانی.

آثار راه یافته به بخش فیلم کوتاه:

۱- «از نوزاد» به تهیه‌کنندگی پیروز کرمی، ۲- «افسانه کوه ننوک» به تهیه‌کنندگی محمدرضا مرادی، ۳- «انگشتر» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور، ۴- «بازدم روح» به تهیه‌کنندگی علی دارایی، ۵- «بافتور» به تهیه‌کنندگی حامد رضایی، ۶- «بدرقه سکوت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا دهستانی، ۷- «به رنج» به تهیه‌کنندگی سپیده نوذری، ۸- «بووکه بارانی» به تهیه‌کنندگی سید سینا ولدبیگی، ۹- «پرنسس» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور، ۱۰- «پشت چراغ قرمز» به تهیه‌کنندگی حوزه هنری آبادان، ۱۱- «په ژار» به تهیه‌کنندگی مهران مهیمن، سهیل پریانی و انجمن سینمای جوان کرمانشاه، ۱۲- «جان درد» به تهیه‌کنندگی مریم شریف‌زاده، ۱۳- «جای پا» به تهیه‌کنندگی شایسته احمدی و حامد بهرامی، ۱۴- «جای گرم» به تهیه‌کنندگی قاسم عبداللهی، ۱۵- «خط‌های آبی» به تهیه‌کنندگی احمد قصاب شیران، ۱۶- «خواهر» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد، ۱۷- «دختران تالاب» به تهیه‌کنندگی پویش ماکا و انجمن سینمای جوان، ۱۸- «دست مقابل دست» به تهیه‌کنندگی آرش رضایی، ۱۹- «روسری دیگری» به تهیه‌کنندگی مریم هاشم‌پور و وحید ذاکری آشتیانی، ۲۰- «ژاو» به تهیه‌کنندگی سید عبدالحسین میرداماد، ۲۱- «سردست» به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر سلطانی‌نژاد و اسماعیل عظیمی، ۲۲- «طنون» به تهیه‌کنندگی احمد عظیمتی، ۲۳- «عقیق» به تهیه‌کنندگی حامد مهربانی، ۲۴- «غریبه کوچک» به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان و شکیلا معزی، ۲۵- «گندم» به تهیه‌کنندگی هاشم مرادی، ۲۶- «گوساله» به تهیه‌کنندگی احمد بهرامی، ۲۷- «لباس فرم» به تهیه‌کنندگی پرهام کاویانی و محمدرضا دهقان، ۲۸- «مارپله» به تهیه‌کنندگی مصطفی رستم‌پور، ۲۹- «مرثیه ناتمام» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور، ۳۰- «میراث کهن» به تهیه‌کنندگی حسین اصانلو، ۳۱- «نقره‌ای» به تهیه‌کنندگی حمید صابری و نوید رفیعی، ۳۲- فیلم کوتاه «نگاه می‌کند» به تهیه‌کنندگی هاشم مرادی و مریم عبداله‌نژاد، ۳۳- «هانیه» به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوان قزوین، ۳۴- «همه کس» به تهیه‌کنندگی ناهید حمزه، ۳۵- «هناسه» به تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری.

آثار راه یافته به بخش فیلمنامه:

۱- «ای کاش پسر بودم» به نویسندگی بهاره ارشدی، ۲- «باغ سنگی» به نویسندگی شاهپور حسینی، ۳- «بافتور» به نویسندگی حامد رضایی، ۴- «بچه‌های روستای جهان» به نویسندگی کیانوش احمدی، ۵- «برای هانیه» به نویسندگی سید محمدامین اعرابی، ۶- «بوبونی» به نویسندگی اشکان چاووشی، ۷- «بیشه» به نویسندگی سیروس همتی، ۸- «پرنده آرزوها» به نویسندگی زیبا ارژنگ، ۹- «جشن مردگان» به نویسندگی ایرج فلاح آهی دشتی، ۱۰- «چتری برای باران» به نویسندگی محسن جهانی، ۱۱- «چهلمین امضا» به نویسندگی مسعود مشعوف، ۱۲- «حمام چشم‌های معلق» به نویسندگی محمد آدینه، ۱۳- «داراق» به نویسندگی مهراب اکبری شهپر، ۱۴- «دختران الناز» به نویسندگی محمد جلیله‌وند، ۱۵- «در جست وجوی لیلای خویش» به نویسندگی محمدهادی محمدی، ۱۶- «دو دیگ» به نویسندگی مریم شفیعی، ۱۷- «روزی روزگاری» به نویسندگی ناصر افشاری، ۱۸- «سفر‌های سعدی» به نویسندگی عباس کریمی عباسی، ۱۹- «سین هفتم» به نویسندگی پریسا سادات میرباقری، ۲۰- «شایستگی در قلعه رودخان» به نویسندگی بنیامین یزدانی، ۲۱- «شهر سوخته» به نویسندگی لیلا رزقی، ۲۲- «عاطفه» به نویسندگی مهدی قدیمی، ۲۳- «عروسک» به نویسندگی زنده‌یاد اصغر یوسفی‌نژاد، ۲۴- «عمارت طوطی» به نویسندگی لیلا روغنگیر قزوینی، ۲۵- «غروب» به نویسندگی احسان غلامی نشاط، ۲۶- «قهرمان پوشالی» به نویسندگی سید مسعود جزایری، ۲۷- «کهکشان دارمانی» به نویسندگی صادق رضانیا، ۲۸- «گادسیو» به نویسندگی حدیث کریمیان، ۲۹- «گیمر» به نویسندگی سید محمد قارونی، ۳۰- «مرد عنکبوتی و راز کلاه برک» به نویسندگی کبری التج، ۳۱- «مردآزما به روایت محمدرضا شفیعیان» به نویسندگی محمدرضا شفیعیان، ۳۲- «معرکه آذین و پروین» به نویسندگی مسعود احمدی، ۳۳- «ممدوک» به نویسندگی محسن دانشور بیری، ۳۴- «مهمانخانه دولتی» به نویسندگی لیلا روغنگیر قزوینی، ۳۵- «نخل کوچک» به نویسندگی محمد محمدسیفی، ۳۶- «نگهبان موزه» به نویسندگی امیررضا صفاری تبار، ۳۷- «نوروز» به نویسندگی مهرداد موفق یامی، ۳۸- «ورزیگر» به نویسندگی مصطفی مهربان، ۳۹- «یک جفت بند ناف» به نویسندگی حمیدرضا همتی، ۴۰- فیلم «یک دسته تفنگدار» به نویسندگی رضا دانش‌پژوه.

آثار راه یافته به بخش مستند کوتاه:

۱- «آخرین نسل آخرین مشتا» به تهیه‌کنندگی محمد بشیریان‌زاده، ۲- «با موریانه‌ها چه می‌کنید؟» به تهیه‌کنندگی مهدی میرتیموری، ۳- «باتیک» به تهیه‌کنندگی مسعود علیزاده و سعید علیزاده، ۴- «باغستان» به تهیه‌کنندگی حامد کلجه‌ای، ۵- «برج طغرل» به تهیه‌کنندگی عباس محمدگیلوانی، ۶- «پیشه‌وران دیرینه‌ریز ۱» به تهیه‌کنندگی آموزشگاه آزاد سینمایی فرهاد، ۷- «خالجوش» به تهیه‌کنندگی سپهر طاهری‌نیا، ۸- «دلیجان» به تهیه‌کنندگی داریوش علیزاده، ۹- «روایتی از روایات فتح» به تهیه‌کنندگی اسماعیل منوچهری کامفیروزی، ۱۰- «روز جهانی مردم شناسی» به تهیه‌کنندگی پژوهشکده مردم شناسی، ۱۱- «روز‌های بیخبری» به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر، ۱۲- «سراج» به تهیه‌کنندگی سیدرائد امیری تهرانی، ۱۳- «سرمه‌دان سنتی» به تهیه‌کنندگی منصوره نوری، ۱۴- «سورو کدیم» به تهیه‌کنندگی محمد بشیریان‌زاده، ۱۵- «سید جواد» به تهیه‌کنندگی عطا پناهی، ۱۶- «سینگو» به تهیه‌کنندگی محمد بشیریان زاده، ۱۷- «ضرب آهنگ مشت‌ها» به تهیه‌کنندگی نگین مبشری، ۱۸- «فرش» به تهیه‌کنندگی مسعود علیزاده و سعید علیزاده، ۱۹- «کجاست جای رسیدن» به تهیه‌کنندگی تینا طباطبایی، ۲۰- «کوچ، مقصدی نوظهور برای گردشگران ماجراجوی طبیعت‌گرد» به تهیه‌کنندگی محمد ملک‌شاهی، ۲۱- «مه‌لقا» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۲۲- «میراث یک درخت» به تهیه‌کنندگی سید محمدباقر سجادپور، ۲۳- «نازگل» به تهیه‌کنندگی محمدرضا دهستانی، ۲۴- «هارت گیج کردونی» به تهیه‌کنندگی نرگس نصیری گوکی، ۲۵- «ورنی» به تهیه‌کنندگی مسعود علیزاده و سعید علیزاده.

آثار راه یافته به بخش مستند نیمه بلند

۱- «آستان خورشید» به تهیه‌کنندگی پژوهشکده ثامن حمیدرضا محروقی، ۲- «آن مرد با اتوبوس آمد» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۳- «بریکولاژ» به تهیه‌کنندگی رحمان حاصلی، ۴- «پرواز برفراز سرزمین خورشید» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۵- «تا باد‌ها یاد‌ها را نبرند» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۶- «تدفین خمره‌ای» به تهیه‌کنندگی مجید کریمی، ۷- «تمدن خفته» به تهیه‌کنندگی مجید کریمی، ۸- «جان عودلاجان» به تهیه‌کنندگی عطیه وحدت پور، ۹- «جشن بی‌سور، مرگ بی‌سوگ» به تهیه‌کنندگی پویا رئیسی، ۱۰- «حرکت پنج هزار ساله» به تهیه‌کنندگی طه غنیمی‌فرد، ۱۱- «خیال باز» به تهیه‌کنندگی تینا میرکریمی، ۱۲- «دارالملک مراغه» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۱۳- «دفک» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۱۴- «دیافراگم» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۱۵- «روزگار بلور» به تهیه‌کنندگی امیر فرض‌الهی، ۱۶- «سایه نیاکان فراموش شده» به تهیه‌کنندگی مصطفی داوطلب، ۱۷- «طلای سبز» به تهیه‌کنندگی محمدحسن محمودی، ۱۸- «علی مسیو» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۱۹- «فریاد روزها، محمدرضا حکیمی» به تهیه‌کنندگی محمدرضا موحدی، ۲۰- «کلا یاغی» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۲۱- «کلگ» به تهیه‌کنندگی سعید پروزن، ۲۲- «کوچ با آوا زوبک» به تهیه‌کنندگی محمد ملکشاهی، ۲۳- «کیمیای زر» به تهیه‌کنندگی روزبه رحیمی‌نژاد، ۲۴- «گاه ردیف» به تهیه‌کنندگی علیرضا فراهانی، ۲۵- «گندم کوبی» به تهیه‌کنندگی علیرضا رمضانی، ۲۶- «مای سا» به تهیه‌کنندگی علیرضا صبوری و انجمن سینمای جوان، ۲۷- «مستند تاریخی روستای مزوش» به تهیه‌کنندگی داریوش علیزاده، ۲۸- «میراث ماندگار» به تهیه‌کنندگی سید محسن طباطبایی‌پور، ۲۹- «نادره دوران» به تهیه‌کنندگی حسن یوسفی، ۳۰- «هموطن» به تهیه‌کنندگی احمدرضا بلیغ.

آثار راه یافته به بخش مستند بلند:

۱- «امین الضرب» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۲- «ایساتیس» به تهیه‌کنندگی راحیل صحرائی و علیرضا دهقان، ۳- «خاوران نامه» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ۴- «ساموئل خاچکیان، یک گفتگو» به تهیه‌کنندگی امید نجوان، ۵- «مطیف نامه» به تهیه‌کنندگی علی مطیفی فرد.

دومین جشنواره ملی چندرسانه‌ای میراث فرهنگی با دبیری علیرضا تابش از ۸ تا ۱۰ آذر ١۴٠٢ در قزوین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر