دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 آبان 1402 - 11:42

وضعیت مشترکان پرمصرف آب در برنامه هفتم توسعه

وضعیت مشترکان پرمصرف آب در برنامه هفتم توسعه
مدیرکل امور مجلس وزارت نیرو اعلام کرد: بر اساس بند الف ماده ۳۹ برنامه توسعه هفتم آب بهای مشترکان پر مصرف پلکانی محاسبه خواهد شد.
کد خبر : 879527

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری به نقل از وزارت نیرو، اسدالله راشدی که در جمع ائمه جماعات و مسئولان فرهنگی شرکت‌های آبفا کشور در مشهد سخن می‌گفت، تذکر و بهره گیری از آیات و روایات را در مدیریت مصرف آب و برق و انرژی موثر دانست و افزود: طبق این برنامه هزینه آب مشترکان کم مصرف بخشوده می‌شود.

وی به اقدامات امور مجلس وزارت نیرو اشاره کرد و تصویب لایحه ۲۰ هزار میلیارد تومانی در قانون بودجه ۱۴۰۱، مانع زدایی از صنعت آب و برق و انتقال آب از دریای عمان را از جمله این فعالیت‌ها برشمرد

به گفته وی لایحه ۲۰ میلیارد تومانی با هدف کمک به پرداخت بدهی‌های وزارت نیرو با دو سوم رای نمایندگان به تصویب رسید.

وی این دستاورد را نتیجه پیگیری وزیر نیرو، همکاری مدیران عامل و نمایندگان دانست و بر استمرار این رویه برای رفع چالش‌های موجود تاکید کرد.

راشدی خاطرنشان کرد:ا ین گونه فعالیت‌ها به عنوان یکی از مولفه‌ها در ارزیابی مدیران صنعت آب و فاضلاب موثر است.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی پور مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آبفای کشور نقش و اهمیت روحانیون در گسترش فعالیت‌های فرهنگی را یادآورشد و مهدی قبادی رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت نیرو هم عملکرد و جایگاه قرآنی وزارت نیرو در بین وزارتخانه‌ها را تشریح کرد.

در پایان مسئولان فرهنگی و دینی شرکت‌های آبفا لوح تقدیر با امضای هاشم امینی مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دریافت کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته