دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

عزت‌اللهی: نزدیک بود کارمان مقابل هنگ‌کنگ گره بخورد/ بازی سختی مقابل ازبکستان داریم+فیلم

عزت‌اللهی: نزدیک بود کارمان مقابل هنگ‌کنگ گره بخورد  بازی سختی مقابل ازبکستان داریم+فیلم
هافبک تبم ملی گفت: تیم هنگ‌کنگ دونده بود و حتی نزدیک بود کار گره بخورد. 
کد خبر : 879490

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سعید عزت‌اللهی پس از برتری تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ اظهار کرد: خدا را شکر در بازی اول که مقدماتی جام جهانی بود استارت خوبی زدیم، بازی سختی مقابل ازبکستان داریم و از همین امروز باید ریکاوری بدنی و ذهنی را شروع کنیم.

وی در واکنش به راحت‌تر بودن صعود به جام جهانی تصریح کرد: صحبت‌ها همیشه است ولی فوتبال هر روز در حال پیشرفت است. فکر نمی‌کنم تیمی از پیش برنده باشد یا صعود کرده باشد. تیم هنگ‌کنگ دونده بود و حتی نزدیک بود کار گره بخورد. 

هافبک تیم ملی درباره بازی بعدی تیم ملی گفت: ازبکستان همیشه تیم سرسختی بوده و در این سالها سرمایه گذاری خوبی روی جوانها کرده است ولی ما هم ایران هستیم و این احترام را داریم که جلوی هر حریفی قد علم کنیم.

وی در مورد اضافه شدن بازیکنان جوان به تیم ملی عنوان کرد: باید بازیکنان جوان به تیم ملی اضافه شوند درست مثل روزی که خود ما به بدنه تیم اضافه شدیم. این گام خوب آقای قلعه‌نویی بود که نسلی جدید را به تیم ملی معارفه کنند.

عزت‌اللهی در مورد عملکرد تیم ملوان بندرانزلی گفت: بازی‌های ملوان را همیشه می بینم و آنها را دنبال می‌کنم. یک خسته نباشید هم به آقای مهدی تارتار و بازیکنان این تیم می‌گویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر