دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 آبان 1402 - 15:07

عضو دفتر سیاسی حماس: خبر منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز، دروغ و افترای محض است

عضو دفتر سیاسی حماس: خبر منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز، دروغ و افترای محض است
اسامه حمدان گفت: آنچه در خبر منتشره توسط خبرگزاری رویترز درباره دیدار برادر مجاهد اسماعیل هنیه با حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده، دروغ و افترای محض است واین خبرگزاری به جای ارائه اطلاعات،اقدام به انتشار دروغ‌های بی‌ارزش کرده است.
کد خبر : 879443

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامه حمدان، عضو دفتر سیاسی حماس در واکنش به انتشار محتوای دروغین از دیدار اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و رهبر معظم انقلاب گفت: آنچه در خبر منتشره توسط خبرگزاری رویترز درباره دیدار برادر مجاهد اسماعیل هنیه با حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده، دروغ و افترای محض است واین خبرگزاری به جای ارائه اطلاعات، اقدام به انتشار دروغ‌های بی‌ارزش کرده است.

 

عضو دفتر سیاسی حماس: خبر منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز، دروغ و افترای محض است

 

وی افزود: همگان از ماهیت رابطه بین جنبش حماس و جمهوری اسلامی ایران و همچنین موضع این کشور در حمایت از قضیه و ملت فلسطین و مقاومت آن و به ویژه جنبش حماس اطلاع دارند و دیدگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پشتیبانی از مقاومت فلسطین را می‌دانند؛ بنابراین به دلیل ضروریات و ماهیت رابطه بین طرفین، نمی‌توان مطالبی از این دست را باور کرد.

این عضو دفتر سیاسی حماس در پایان گفت: ما درباره این دیدار مثبت هیچ‌گونه اظهارنظری نکردیم. بلکه می‌گوییم که این دیدار، در ادامه روند رابطه خوب و متمایز حماس با جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته