دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 آبان 1402 - 09:50

ارتباط شرکت ایرانی با کوکاکولای آمریکا به روایت اسناد

ارتباط شرکت ایرانی با کوکاکولای آمریکا به روایت اسناد
در خصوص ارتباط شرکت «خ» ایران با شرکت کوکاکولای آمریکا، در حالی که مدیران این شرکت از پاسخگویی استنکاف می‌کنند، اسنادی که پیشتر وال استریت ژورنال منتشر کرده، ارتباط شرکت «خ» با کوکاکولای آمریکا را تأیید می‌کند.
کد خبر : 879387

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، این روزها و با اوج‌گیری جنایت‌های فجیع رژیم صهیونیستی در کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان بی‌پناه فلسطینی، موج جهانی تحریم شرکت‌های آمریکایی و اسرائیلی به‌ویژه آن گروه که مستقیم یا با واسطه منافع فعالیت‌های اقتصادی آنها در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرد رو به گسترش است.

در ایران نیز طی هفته‌های اخیر، موضوع شیوه ارتباط شرکت «خ» ایران که تولیدکننده نوشابه کوکاکولا در کشورمان است با شرکت کوکاکولای آمریکا به یکی از سوژه‌های مهم رسانه‌های کشور تبدیل شده است.

حساسیت‌های جهانی نسبت به نسل‌کشی فلسطینیان از سوی اسرائیل در غزه به حدی است که مروری کوتاه بر جراید انگلیسی، عرب‌زبان و حتی عبری طی یکی دو هفته اخیر و بررسی تیتر این رسانه‌ها در این بازه زمانی، انبوهی از یادداشت‌ها و گزارش‌ها را به ما نشان می‌دهد که با طرح سوالی مبنی بر اینکه «آیا شما یک فلسطینی را کشته‌اید؟»، نشان‌های تجاری آمریکایی که حامی رژیم صهیونیستی هستند را به چالش کشیده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته