دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در گفت‌و‌گویی رادیویی مطرح شد؛

روایت مهدی مظاهری از همکاری با سالار عقیلی/ موسیقی امروز صنعتی و مصرفی شده است

روایت مهدی مظاهری از همکاری با سالار عقیلی  موسیقی امروز صنعتی و مصرفی شده است
شاعر و ترانه‌سرای کشورمان در گفت‌و‌گویی رادیویی از همکاری خود با سالار عقیلی و آخرین فعالیت‌هایش گفت.
کد خبر : 879358

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی مظاهری شاعر و ترانه سرا در گفت‌وگو با استودیو هشت رادیونمایش درباره همکاری با سالار عقیلی به مصطفی امامی گفت: کار اجرایی البوم «اینکه دلتنگ توام» سال ۱۳۹۸ شکل گرفت، اما به دلیل برنامه ریزی‌ها و دیگر نکات یک سال و نیم بعد البوم منتشر شد.

وی اضافه کرد: آشنایی من با اقای عقیلی از سال‌های قبل از این آلبوم بود چند تک قطعه هم با او کار کرده بودم که شعر از من بود و گاهی نغماتی هم از خودم ارائه می‌کردم، اما تنظیم کار طبیعتا با دوستان آهنگساز بود و در نهایت خوشحالم در بازخورد‌ها این اثر از طرف مخاطب پذیرفته شد.

این شاعر درباره تاثیر موسیقی بر دیده شدن ترانه‌ها بیان کرد: موسیقی امروزه صنعتی شده است و موسیقی صنعتی بیشتر شامل موسیقی‌های ماشینی و مصرفی می‌شود که متاسفانه با زندگی مدرن گسترش یافته است. در میان این تولیدات، آثاری هم هستند که هنری هستند و تلاش می‌شود که ماندگار شود.

روایت مهدی مظاهری از همکاری با سالار عقیلی/ موسیقی امروز صنعتی و مصرفی شده است 

وی درباره دو مجموعه شعر خود که تاکنون منتشر شده است بیان کرد: مجموعه «آنگونه که دانه‌های انگور» و «راحیل» که شامل ۴۸ غزل است خدا را شکر هر دو مورد اقبال قرار گرفتند.

مظاهری درباره آثار جدید خود اظهار کرد: مجموعه جدیدی دارم که براساس آن هم آلبومی منتشر شده است و به زودی جزئیات بیشتری از آن منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته