دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

شکست نوجوانان بدون حواله خودرو!

تیم ملی نوجوانان ایران در حالی به انگلیس باخت که اینجا خبری از حواله ماشین‌های لوکس و... نبود.
کد خبر : 879140

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، اگر اشتباه ارشا شکوری در آخرین دقایق نبود، بازی یک-یک تمام می‌شد و تیم شایسته ما همین حالا صعود کرده بود، اما به هر حال همه چیز به روز جمعه کشیده شد و باید امیدوار باشیم انگلیس از برزیل امتیاز بگیرد هرچند تیم ایران این شانس را دارد که با ۶ امتیاز و به عنوان بهترین تیم سوم هم صعود کند. 

نکته اینجاست که بچه‌های تیم ملی نوجوانان چه در روز پیروزی بزرگ و فراموش‌نشدنی مقابل برزیل و چه در روز شکست تلخ مقابل انگلیس جانانه جنگیدند و بدون ادعا هر چه در چنته داشتند، رو کردند. با وجود آن برد تاریخی اثری از غرور در بچه‌ها دیده نمی‌شد و کاملاً مشخص بود روی مسائل روحی روانی این تیم کار شده است. حتی اگر تیم ما به مرحله بعد هم صعود نکند، به معنای واقعی چیزی از ارزش‌های نوجوانان فوتبال‌بلد ایرانی کم نمی‌شود و این تیم را حتماً باید برای تورنمنت‌های مهم بعدی و در نهایت المپیک و جام جهانی ۲۰۳۰ حفظ کرد. حسین عبدی هم بعد از بازی عذرخواهی کرد تا فرهنگ عذرخواهی کردن را به خیلی از همکاران خود و البته اهالی فدراسیون یاد بدهد.

نکته آخر هم اینکه موفقیت‌ها و بازی‌های خوب تیم ملی نوجوانان را نباید به حساب فدراسیون فوتبال نوشت. روزی که ما در تمام تیم‌های پایه «حرف» برای گفتن داشته باشیم قطعاً فدراسیون هم سهم خواهد داشت، اما دیده شدن این تیم ملی نوجوانان بیشتر مرهون زحمات کادر فنی و خود بازیکنان است. بازیکنانی که حالا همه نگران بلعیده شدن آن‌ها توسط دلال‌ها هستند و البته خبری از اهدای حواله خودروهای گرانقیمت به آنها هم وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته