دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
23 آبان 1402 - 09:38

مجمع جهانی مستضعفین از امروز به صورت رسمی کارخود را آغاز می‌کند

مجمع جهانی مستضعفین از امروز به صورت رسمی کارخود را آغاز می‌کند
معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج گفت: مجمع جهانی مستضعفین از امروز به صورت رسمی کار خود را با ریاست سازمان بسیج مستضعفین آغاز می‌کند.
کد خبر : 878926

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، محسن کاظمی معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج در سومین اجلاسیه جهانی مستضعفین صبح امروز (سه‌شنبه،۲۳ آبان‌ماه) که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، گفت: بسیج امروز پس از ۴۵ سال با بالندگی شادابی و موفقیت‌های فراوانی روبرو است

وی ادامه داد: معاونت بین الملل سازمان بسیج که یکی از معاونت‌های جدید التأسیس نسبت به سایر معاونت‌های این سازمان است در نظر دارد یک هماهنگی و هم‌افزایی با سازمان‌ها و معاونت‌های بین الملل دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها داشته باشد. 
کاظمی، گفت: در این جلسه، یک بنیان جدید را اعلام می‌کنیم که با این اعلام به پیام حضرت امام و مقام معظم رهبری لبیک می‌گوییم و یک حرکت جدید در جامعه و جهان اسلام آغاز خواهد شد.

معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج، اظهار کرد: مجمع جهانی مستضعفین از امروز به صورت رسمی کار خود را با ریاست سازمان بسیج مستضعفین آغاز می‌کند.

وی افزود: این یک همکاری دوسویه است که سازمان بسیج بنیانگذار آن خواهد بود و شما در دستگاه‌های مختلف با علم و عمل خود این دبیرخانه که از امروز در معاونت بین الملل کار خود را آغاز می‌کند را همراهی خواهید کرد.

کاظمی با بیان اینکه وظیفه من و شما مطالعه، بررسی، تعیین نیازمندی‌ها، برآوردها و همکاری با دستگاه‌های اجرایی است، تصریح کرد: ما باید با مطالعه و هم‌اندیشی براساس اصول مشخص شده، کار را شروع کرده و نیازمندی‌های وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دستگاه‌های امنیتی و همه افرادی که به صورت میدانی در صحنه بین‌الملل مشغول به کار هستند را تامین و از آن‌ها پشتیبانی کنیم.

معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج در پایان خاطرنشان کرد: قرار نیست ما در امور اجرایی ورود کنیم مگر با درخواست رسمی دستگاه‌های اجرایی و امنیتی. لذا؛ ما در پشتیبانی، مطالعه، بررسی و تعیین نیازمندی‌های آن‌ها باید یک مشارکت فعال پویا و سازنده‌ای داشته باشیم. 

وی همچنین افزود: باید آماده نبرد همه‌جانبه با دشمنان دین، اسلام و معنویت و نیز بیان مظلومیت مسلمانان در جهان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته