دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 آبان 1402 - 14:42

حمله موشکی حزب الله لبنان به پایگاه نظامی «الضهیره» رژیم صهیونیستی

حمله موشکی حزب الله لبنان به پایگاه نظامی «الضهیره» رژیم صهیونیستی
همزمان با موج جدید حملات موشکی به الجلیل اشغالی، حزب الله اعلام کرد محل استقرار نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی را در پایگاه الضهیره در شمال فلسطین اشغالی هدف حملات دقیق موشکی قرار داده است.
کد خبر : 878816

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، مقاومت اسلامی حزب الله لبنان امروز دوشنبه اعلام کرد که مجاهدانش یک واحد پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه الظهیره در شمال فلسطین اشغالی با موشک هدف قرار دادند و موشک‌ها با دقت به اهداف خود اصابت و اشغالگران را متحمل تلفات قطعی کرد.

پیش‌تر خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حملات گسترده موشکی و راکتی از جنوب لبنان به سمت الجلیل غربی در شمال اراضی اشغالی خبر داده بود.

وی همچنین اعلام کرد که پایگاه المرج صهیونیست‌ها هدف تیراندازی مستقیم از جنوب لبنان قرار گرفت و دود غلیظ سفید رنگی هم از داخل پایگاه البیاض برخاسته که نشان دهنده هدف قرار گرفتن آن است.

همزمان، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که آژیر خطر در مناطق شمالی فلسطین اشغالی به ویژه در الجلیل غربی به صدا درآمد.

این رسانه‌ها همچنین گزارش‌هایی درباره شلیک موشک‌های ضد زره به شمال فلسطین اشغالی و وقوع تلفات و خسارت در میان نظامیان اشغالگر منتشر و اعلام کردند که شهرک «نتوعا» هم هدف حمله راکتی قرار گرفت و دو شهرک‌نشین زخمی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته