دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 آبان 1402 - 16:02
رئیس دانشگاه آزاد لارستان:

ارتباط نخبگان با نهاد‌های حاکمیتی توطئه دشمنان را خنثی می‌کند  

ارتباط نخبگان با نهاد‌های حاکمیتی توطئه دشمنان را خنثی می‌کند
 
مهدی زارع گفت: افزایش ارتباط نخبگان دانشگاهی با نهاد‌های حاکمیتی توطئه دشمن را در تخریب مشروعیت، سلامت نظام قضائی و سیاسی کشور خنثی می‌کند.
کد خبر : 878601

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در سمینار علمی تخصصی (تحلیل رأی طلاق) که در این واحد دانشگاهی برگزار شد  با اشاره به این موضوع که امروزه یکی از راهبرد‌های مهم دشمن، تخریب مشروعیت و سلامت نظام قضایی کشور است، اظهار کرد: این نشست‌ها هر چه بیشتر و گسترده‌تر باشد نقش آن در خنثی‌سازی این توطئه، پررنگ‌تر خواهد بود؛ چراکه دانشگاهیان و فرهیختگان به‌عنوان مؤثرترین قشر جامعه از نزدیک متوجه جزئیات امور قضائی و استدلالات ارائه‌شده، می‌شوند.

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان آماده برگزاری نشست‌های تخصصی با همکاری نهادها، سازمان‌ها و دوایر دولتی و حاکمیتی است تا از طریق برگزاری نشست‌های تخصصی حقوقی، دانشجویان با مسائل مهم روز اداری و علمی کشور آشنا شده و هم ارتباط بیشتری بین دانشگاه و نهاد‌های مربوطه حاصل شود.

دستگاه قضایی لارستان به دنبال ارتباط بیشتر علمی با دانشگاه است

رئیس دادگستری لارستان نیز گفت: دستگاه قضایی لارستان با استقبال از این نشست‌های تخصصی به دنبال ارتباط بیشتر علمی با دانشگاه است؛ چراکه مانع بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه می‌شود.

سیدرحیم روان‌بین با برشمردن برجستگی‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان افزود: توانمند‌های علمی استادان در این حوزه تخصصی و مدیریت خوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بر کسی پوشیده نیست و همین مهم باعث موفقیت دانشجویان و فرهیختگان این مجموعه بزرگ و پرافتخار شده است.

به گزارش آنا، در این نشست تخصصی، قضات و وکلا با بررسی یکی از پرونده‌های طلاق ابعاد مختلف حقوقی و فقهی آن را مورد تجزیه‌وتحلیل قرار دادند و بر پیشگیری از معضلات اجتماعی این‌چنینی تأکید کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته