دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 آبان 1402 - 13:51

حمایت ایران از بیانیه سازمان همکاری اسلامی در محکومیت هسته‌ای تل‌آویو

حمایت ایران از بیانیه سازمان همکاری اسلامی در محکومیت هسته‌ای تل‌آویو
نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: ما از بیانیه اعضای سازمان همکاری اسلامی در سازمان ملل که توسط ایران در محکومیت تهدیدات رژیم اسرائیل برای بمباران هسته‌ای خاورمیانه ارائه شد، حمایت می‌کنیم.
کد خبر : 878560

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایندگی ایران در سازمان ملل در پیامی در صفحه شخصی خود درفضای مجازی  ضمن استقبال از بیانیه سازمان همکاری اسلامی گفت: ما از بیانیه سازمان همکاری اسلامی که توسط ایران در محکومیت تهدیدات رژیم اسرائیل برای بمباران هسته‌ای خاورمیانه ارائه شد، حمایت می‌کنیم.

در این بیانیه که ششم نوامبر(دوشنبه 15 آبان)  صادر شده آمده است، سازمان همکاری اسلامی از رژیم اشغالگر اسرائیل می‌خواهد که از داشتن سلاح‌های کشتار جمعی چشم‌پوشی کند و به ان‌پی‌تی بپیوندد و بازرسی‌ها و نظارت آژانس را بپذیرد.

نمایندگی ایران در سازمان ملل در این پیام تاکید کرد که زمان عمل فرا رسیده است.

به گزارش آنا، در بخشی از بیانیه مشترک کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در مورد تهدید استفاده از سلاح‌های هسته‌ای توسط رژیم اسرائیل آمده است: مواضع تاسف بار اسرائیل در مورد استفاده از سلاح هسته‌ای علیه مردم غزه را محکوم می‌کنیم. سازمان همکاری اسلامی سخنرانی نفرت‌انگیز مقام اسرائیلی را گسترش ایدئولوژی نژادپرستانه تروریستی می‌داند و خواستار محکومیت و اقدامات موثر جامعه بین المللی برای توقف تجاوز نظامی، کشتار روزانه و نقض فاحش قوانین بین‌المللی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته