دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 آبان 1402 - 19:19
در دیدار با رئیس شورای حکومتی سودان؛

رئیسی: ریشه بسیاری از مصائب جهان از جمله آفریقا، رژیم صهیونیستی است

رئیسی: ریشه بسیاری از مصائب جهان از جمله آفریقا، رژیم صهیونیستی است
رئیس‌جمهور رژیم صهیونیستی را مصیبت بزرگ برای امت اسلامی و همه جهان توصیف و ریشه بسیاری از مصائب در جهان، اسلام‌هراسی، ایران‌هراسی و اختلاف‌افکنی‌ها در جهان اسلام و قاره آفریقا را رژیم صهیونیستی عنوان کرد.
کد خبر : 878388

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر شنبه در حاشیه نشست مشترک سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب در ریاض عربستان، در دیدار آقای «عبدالفتاح برهان» رئیس شورای حکومتی سودان ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با وی، آمادگی کشورمان را برای تبادل هیئت‌های دیپلماتیک و گسترش روابط در عرصه‌های مختلف با این کشور اعلام کرد.

رئیس‌جمهور در ادامه رژیم صهیونیستی را مصیبت بزرگ برای امت اسلامی و همه جهان توصیف و تصریح کرد: ریشه بسیاری از مصائب در جهان، اسلام هراسی، ایران هراسی و اختلاف‌افکنی‌ها در جهان اسلام و قاره آفریقا رژیم صهیونیستی است.

«عبدالفتاح برهان» رئیس شورای حکومتی سودان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از فرصت دیدار با دکتر رئیسی اظهار داشت: ما از جمهوری اسلامی ایران چیزی جز خیر و خوبی ندیدم و مشتاق بازسازی و از سرگیری روابط هستیم.

رئیس شورای حکومتی سودان با بیان اینکه تقویت روابط کشورهای اسلامی از جمله ایران و سودان به خیر و صلاح همه امت اسلامی است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که به‌صراحت از اسلام دفاع می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته