دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
معاون مالی و اداری دانشگاه شریف در گفت‌وگو با آنا: 

ساخت مسکن اساتید آغاز شده است

ساخت مسکن اساتید آغاز شده است
معاون مالی و اداری دانشگاه شریف گفت: دانشگاه شریف ساخت پروژه ساخت مسکن اساتید را آغاز کرده است؛ بنابراین تا چند سال آینده با حمایت نهاد‌های ذی ربط ساخت و ساز را به اتمام می‌رسانیم. 
کد خبر : 878223

محمد شریف خانی معاون مالی و اداری دانشگاه شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره اقدامات دانشگاه شریف در جهت اشتغال آفرینی دانشجویان و فارغ التحصیلان اظهار کرد: دانشگاه شریف مسئول برگزاری نمایشگاه کار تحت عنوان مدرسه اشتغال است. 

وی افزود: مدرسه اشتغال در طول سال خدمات آموزشی از قبیل مشاوره و راهنمایی جهت ارتقای مهارت فارغ التحصیلان، بازدید از کارگاه‌های عملی و ... را برای دستیابی به شغل مورد نظر ارائه می‌دهد. 

شریف خانی ادامه داد: با وجود اینکه خدمات اشتغال سازی برای فارغ التحصیلان دانشگاه امری ضروری است و تاکنون هزینه‌های سنگینی را به وجود آورده است، اما توسعه آن نیازمند حمایت‌های جدی از سوی نهاد‌های حامی و وزارت علوم است تا بتوانیم به صورت گسترده‌تر فعالیت کنیم.

معاون مالی و اداری دانشگاه شریف گفت: از سال ۹۶ تاکنون مدرسه اشتغال در دانشگاه شریف فعالیت خود را آغاز کرده است و در نمایشگاه کار غرفه دارد. 

شریف خانی با اشاره به بودجه دانشگاه شریف اظهار کرد: بودجه دانشگاه وضعیت مساعدی ندارد و دچار کسری هستیم و تمام کشور درگیر این معضل هستند. 

وی درباره ساخت مسکن اساتید دانشگاه شریف گفت: دانشگاه شریف ساخت پروژه ساخت مسکن اساتید را آغاز کرده است؛ بنابراین تا چند سال آینده با حمایت نهاد‌های ذی ربط ساخت و ساز را به اتمام می‌رسانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته