دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 آبان 1402 - 23:55

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به اطراف ۲ بیمارستان در غزه/ شمار شهدا از ۱۱ هزار نفر گذشت

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به اطراف ۲ بیمارستان در غزه  شمار شهدا از ۱۱ هزار نفر گذشت
حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به نزدیکی بیمارستان النصر و بیمارستان چشم در شهر غزه ادامه دارد.
کد خبر : 878172

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به نزدیکی بیمارستان النصر و بیمارستان چشم در شهر غزه و درگیری شدید میان رزمندگان مقاومت و نظامیان متجاوز صهیونیست در غرب شهر غزه ادامه دارد. برق، آب و ارتباطات بیمارستان اندونزی هم قطع شده است.

الجزیره هم از درگیری‌های شدید رزمندگان مقاومت با اشغالگران در نزدیکی مسجد الصابرین غزه خبر داد.این در حالی است که رژیم صهیونیستی با بمب‌های فسفری غرب شهر غزه را بمباران می‌کند.

ارتش رژیم صهیونیستی اطراف بیمارستان الشفاء و اردوگاه الشاطی در غرب غزه را خک به شدت بمباران کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین از حملات مستمر رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌ها به ویژه بیمارستان الشفاء و ارتکاب جنایت بزرگ دیگر خبر داد.

درگیری‌ها میان رزمندگان مقاومت و نظامیان صهیونیست در نزدیکی بیمارستان الشفاء تشدید شده است و اشغالگران به بمباران شدید این منطقه ادامه می‌دهند.

در عین حال سخنگوی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که اسرائیل هیچ یک از اهداف نظامی خود در نوار غزه را محقق نکرده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم عنوان کرد که همچنان به حملات خود به نوار غزه ادامه خواهیم داد.هر کاری را برای بازگرداندن ربوده شدگان از غزه انجام خواهیم داد و البته این کار طول خواهد کشید.

به گزارش آنا، وزارت بهداشت غزه امروز از افزایش شمار شهدای ۳۵ روز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه در روز سی و پنجم به ۱۱۰۷۸ شهید خبر داد و اعلام کرد: در میان شهدا ۴۵۰۶ کودک، ۳۰۲۷ زن و ۶۷۸ سالمند وجود دارند. تعداد مجروحان جنایات رژیم صهیونیستی در ۳۵ روز اخیر نیز به ۲۷۴۹۰ تن افزایش یافته است. ۲۷۰۰ گزارش مفقودی نیز دریافت شده که ۱۵۰۰ مورد آن مربوط به کودکان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته