دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 آبان 1402 - 11:51

قهرمان مسابقات کشتی دانشجویان دانشگاه آزاد منطقه ۳ مشخص شد

قهرمان مسابقات کشتی دانشجویان دانشگاه آزاد منطقه ۳ مشخص شد
تیم کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قهرمان مسابقات دانشجویان دانشگاه آزاد منطقه ۳ شد.
کد خبر : 878008

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل توانست با غلبه بر حریفان خود در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی منطقه ۳ (گیلان، مازندران و گلستان) بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات بایستد.

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این رابطه اظهار کرد: این دوره از مسابقات که به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار شد و در رشته کشتی آزاد تیم‌های واحد‌های دانشگاهی گرگان، نوشهر، نور، لنگرود، علی آباد کتول، امل، چالوس، تنکابن، رشت، قائمشهر، ساری، بابل حضور داشتند، تیم واحد بابل با غلبه بر حریفان خود در رشته کشتی آزاد و فرنگی قهرمان شد.

حسن عالمیان اضافه کرد: در رشته کشتی دانشگاه آزاد واحد آمل مقام دوم و تیم ساری نیز مقام سوم را کسب کردند در رشته کشتی فرنگی هم تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی چالوس و رشت به ترتیب، دوم و سوم شدند.

به گزارش آنا، مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی گلستان، مازندران و گیلان با حضور، بیش از ۹۱ تن از کشتی‌گیران مطرح استان مازندران، گلستان و گیلان در رشته آزاد و فرنگی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مجتمع ورزشی یادگار امام (ره) این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته