دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

پاداش مقاومت مردم غزه سقوط رژیم صهیونیستی است

پاداش مقاومت مردم غزه سقوط رژیم صهیونیستی است
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به جنگ غزه و انتقاد از مواضع کشور‌های غربی بیان کرد: پاداش مقاومت مردم فلسطین و نتیجه حماقت نتانیاهو، سقوط رژیم صهیونیستی است، یکی از پیش‌بینی‌های امام (ره) هم این بود که اسرائیل از صحنه روزگار محو می‌شود.
کد خبر : 877981

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، منصور کبگانیان، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به مسئله غزه و منطقه آسیا اظهار کرد: اتفاقات غزه دو روی سکه دارد، یک روی سکه مصائبی است که به ملت فلسطین وارد شده و اکنون به اوجش رسیده است، صهیونیسم جهانی بدون کوچکترین رحم زنان و کودکان را به خاک و خون کشیده است، اما مردم فلسطین مردانه جنگیده‌اند.

وی افزود: در این میان برخی از کشور‌ها فقط بیانیه می‌دهند، اما جمهوری اسلامی ایران برای نمایان شدن جنایات رژیم صهیونیستی شبانه‌روز کار می‌کند و این موضوع در همه سطوح مدیریتی دنبال می‌شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی روی دیگر سکه جنگ غزه را حماسه آفرینی عجیب مردم فلسطین دانست و ادامه داد: در تاریخ انقلاب اسلامی، زمانی که کشتار جمعی در ۱۷ شهریورماه در دستور کار قرار گرفت، ارزیابی همه نشان می‌داد که سقوط شاه نزدیک است.

 کبگانیان ادامه داد: برخی از کشور‌ها برای حضور مردم در راهپیمایی اعتراضی جریمه در نظر گرفته‌اند، مردم ما باید در جریان این رویکرد‌ها باشند و در کتاب‌ها و رسانه‌ها به این موضوع اشاره شود. با این حال پاداش مقاومت مردم فلسطین و نتیجه حماقت نتانیاهو، سقوط رژیم صهیونیستی است، یکی از پیش‌بینی‌های امام (ره) هم این بود که اسرائیل از صحنه روزگار محو می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر