دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مهدوی: سپاهان و پرسپولیس پرچم ایران را در آسیا بالا می‌برند/ انتظار صعود از نساجی ممکن نبود

مهدوی: سپاهان و پرسپولیس پرچم ایران را در آسیا بالا می‌برند  انتظار صعود از نساجی ممکن نبود
ملی‌پوش سابق ایران گفت: باید پرچم ایران با بازی‌های خوب سپاهان و پرسپولیس با صعود به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا بالا برده شود.
کد خبر : 877883

محمدرضا مهدوی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره عملکرد سه نماینده ایران در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متأسفانه بیماری سرماخوردگی شرایط را برای پرسپولیس سخت کرد و منجر به افت کیفیت بازیکنان شد. سرماخوردگی یک نوع مصدومیت است، چون قوای بدنی بازیکنان تحلیل می‌رود و با مصرف دارو‌ها برای مقابله با بیماری، بازیکنان مطابق انتظار تمرین نمی‌کنند. پرسپولیس همیشگی را ندیدیم اگرچه استقلال تاجیکستان هم بازی بسیار خوبی انجام داد و آمده بود تا در خانه به نماینده ایران ببازد.  

وی ادامه داد: پرسپولیس می‌توانست آرمانی‌تر باشد و برنده بازی شود، ولی سرماخوردگی بازیکنان، آن‌ها را از شرایط ایده‌آل دور کرد. استقلال هم با حمایت تماشاگران تاجیکستانی و اینکه آخرین فرصت این تیم برای صعود به مرحله حذفی بود با انرژی بیشتری بازی کرد و در نهایت با متوقف کردن نماینده ایران یک امتیاز گرفت. پرسپولیس برای آنکه صعودش را به مرحله بعدی حتمی کند باید در خانه النصر عربستان امتیاز بگیرد و شرایط صعود خود را هموار کند. البته در این بین پرسپولیس با سپاهان در لیگ برتر بازی دارد که کسب نتیجه در این بازی خیلی مهم است. برترین تیم‌های دوم راهی مرحله حذفی می‌شوند و پرسپولیس با گرفتن امتیاز از النصر، برای پیروزی برابر الدحیل در ورزشگاه آزادی آماده خواهد شد.

سپاهان با قانون من‌درآوردی بازنده شد

ملی‌پوش سابق ایران در مورد برتری ۹ بر صفر سپاهان مقابل آلمالیق ازبکستان گفت: سپاهان حرفه‌ای‌ترین تیم در شرایط حساس است. با قوانین من‌درآوردی دیدار این تیم با الاتحاد، با نتیجه ۳ بر صفر به سود نماینده عربستان شد، اما سپاهان با ارائه یک بازی بی‌نظیر موفق به ثبت نتیجه فوق‌العاده ۹ بر صفر شد. کسب چنین پیروزی نشان داد سپاهان می‌تواند در آسیا مطرح شود و خود را به مراحل پایانی برساند. ساختار و چارتی که سرمربی برای تیم تعریف کرده به بهترین شکل در زمین پیاده شود، سپاهان می‌تواند در همه بازی‌ها نتایج خوبی بگیرد. باید پرچم ایران با بازی‌های خوب سپاهان و پرسپولیس با صعود به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا بالا برده شود. این انتظار را از نساجی مازندران نمی‌توان داشت و این تیم به تجربه بیشتری نیاز دارد.

طرفداران واقعی نساجی حامی تیم هستند

مهدوی با اشاره به هزینه‌های فراوانی که مالک باشگاه نساجی مازندران صرف تیمش کرده، تصریح کرد: انتظار صعود داشتن از تیم نساجی واقعاً ممکن نبود، اما عده‌ای هوادارنما به خط دهی در میان هواداران برای تیم حرف در می‌آورند. من فصل قبل مربی نساجی بودم و به چشم دیدم برخی افراد عملاً علیه تیم بین تماشاگران خط می‌دهند. طرفداران واقعی نساجی حامی تیم بودند و در برد و باخت بر ضد نساجی عمل نکردند. شخص رضا حدادیان از مال خود گذشته و تک و تنها با قلبی دریایی باعث درخشش و دیده شدن نساجی شده است. فصل گذشته در نیم فصل تیم را تا رده پنجم بالا کشاندیم و وقتی در یک یا دو بازی نتیجه نگرفتیم علیه تیم شعار می‌دادند. حدادیان تصمیم جدی گرفته تا نساجی را واگذار کند، چون پاسخ محبت‌های خود را به شکل دیگری دید. نساجی با توجه به موجودیتی که داشت و اولین فصل حضورش در لیگ قهرمانان آسیا، نمی‌شد که از آن انتظار صعود داشت، ولی در حد توان خود خوب کار کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته