دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با محوریت موسیقی نواحی ایران؛

نخستین جشنواره ملی دانشجویی برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ملی دانشجویی برگزار می‌شود
نخستین جشنواره ملی دانشجویی با محوریت موسیقی نواحی ایران و با هدفِ معرفی استعداد‌های این حوزه به عرصه موسیقی ایران برگزار می‌شود.
کد خبر : 877770

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین جشنواره ملی موسیقی دانشجویی با تمرکز بر موسیقی نواحی ایران، به همت مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ برگزار می‌شود.

سوسن تقی‌پور مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ می‌گوید: پرداختن به موسیقیِ دانشجویی بی‌گمان تاثیری شگرف در پیشرفت این هنر در کشورمان خواهد داشت. استعداد‌های بسیاری در میان دانشجویان کشورمان هستند که از دلِ جشنواره‌های دانشجویی می‌توان آن‌ها را کشف و به جامعه هنری معرفی کرد.

او ادامه می‌دهد: ما در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶، جشــنواره ملــی موسیقی دانشجویی را بــا مشــارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشورمان و برای معرفیِ استعداد‌هایی از سراسر کشور با محوریت موسیقی نواحی ایران برگزار می‌کنیم.

فراخوان این جشنواره با تشریحِ بخش‌های مختلف و چگونگی شرکت در جشنواره منتشر شده و هم‌اکنون در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. شرکت در نخستین جشنواره ملی موسیقی دانشجویی، محدودیت سنی ندارد و کلیه دانشجویان کشورمان در هر مقطع تحصیلی و در هر دانشگاهی از نقاط مختلف کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره با تمرکز بر موسیقی نواحی و در سه بخشِ خوانندگی، نوازندگی و گروه‌نوازی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به موسیقی تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ فرصتِ شرکت در این رویداد را دارند. 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته