دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
فلاحی در پاسخ به آنا:

همه مشکلات مربوط به صحرایی نیست اما استیضاح ممکن است

همه مشکلات مربوط به صحرایی نیست اما استیضاح ممکن است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به مشکلاتی که به تازگی در آموزش و پرورش پیش آمده، انتقاداتی به وزیر وجود دارد؛ اما بخشی از این مشکلات مربوط به این دوره نیست و مشکل کمبود معلم برای چند سال قبل است.
کد خبر : 877754

احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا در پاسخ به این سؤال که آیا استیضاح وزیر آموزش‌وپرورش وصول شده است یا خیر؟ اظهار کرد: استیضاح رضامراد صحرایی هنوز اعلام وصول نشده و فعلاً مجلس شورای اسلامی درگیر برنامه هفتم است.

فلاحی بیان کرد: با توجه به مسائل و مشکلاتی که به تازگی پیش آمده، انتقاداتی نسبت به وزیر وجود دارد، اما بخشی از این مشکلات مربوط به دوره وزارت صحرایی نیست و مشکل کمبود معلم در آموزش‌وپرورش برای چند سال قبل است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: با توجه به فضای به وجود آمده بعید نیست که استیضاح وزیر در مجلس اعلام وصول شود.

وی در مورد ثبات مدیرت در آموزش‌وپرورش گفت: ثبات مدیریت مهم است، اما باید وزیر مسلط به سیستم باشد و کار‌ها را پیش ببرد، ضمن اینکه مشکل فقط این‌ها نیست. سازمان اداری استخدامی نیز خیلی از کار‌ها را برعهده گرفته که کار از دست آموزش‌وپرورش خارج شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته