دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 آبان 1402 - 16:34

افزایش شمار شهدای غزه به ۱۰۳۲۸ نفر/ ۴۲۳۷ کودک فلسطینی شهید شدند

افزایش شمار شهدای غزه به ۱۰۳۲۸ نفر  ۴۲۳۷ کودک فلسطینی شهید شدند
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ۱۰ هزار و ۳۲۸ فلسطینی ازجمله ۴ هزار و ۲۳۷ کودک در تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون به شهادت رسیده‌اند.
کد خبر : 877660

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از افزایش شمار شهدای غزه از آغاز نبرد طوفان الاقصی تاکنون به ۱۰ هزار و ۳۲۸ نفر خبر داد.

این وزارتخانه اعلام کرد که از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر تاکنون، ۱۰ هزار و ۳۲۸ فلسطینی ازجمله ۴ هزار و ۲۳۷ کودک در حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت غزه همچنین تأکید کرد که نظام بهداشتی و درمانی غزه به‌صورت کامل از خدمت‌رسانی به مجروحان ناتوان شده است.

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه در گفتگو با الجزیره افزود: آنچه گذرگاه امن نامیده می‌شود، در حقیقت گذرگاه مرگ است.

وی ادامه داد: از سازمان ملل و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ می‌خواهیم از تأسیسات بهداشتی و درمانی و آمبولانس‌ها در غزه محافظت کنند. از همه طرف‌ها می‌خواهیم گذرگاه‌های امن انسانی برای تضمین ارسال کمک‌های پزشکی و سوخت و خروج مجروحان ایجاد کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته