دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نقش مؤثر دانشگاه آزاد در تأمین نیروی متخصص منطقه سیستان

نقش مؤثر دانشگاه آزاد در تأمین نیروی متخصص منطقه سیستان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: این دانشگاه در تأمین نیروی انسانی متخصص منطقه سیستان نقشی مؤثر ایفا می‌کند.
کد خبر : 877566

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، حبیب پیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در مراسم دانش‌آموختگی پردیس هیرمند این واحد دانشگاهی اظهار کرد:  منطقه سیستان با بیش از ۱۰ مرکز و موسسهٔ آموزش عالی، قطب علمی شرق کشور محسوب می‌شود و واحد بین‌المللی زابل در تأمین نیروی انسانی متخصص این منطقه نقشی مؤثر ایفا می‌کند.

وی با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروی انسانی متخصص در منطقه سیستان اضافه کرد: چهار پردیس و یک مرکز دانشگاهی در مناطق کمتر برخوردار سیستان باعث شد بسیاری از جاماندگان از تحصیل در این مناطق ادامه تحصیل دهند و هزاران نیروی انسانی متخصص و متعهد از این مراکز علمی به بازار کار و جامعه معرفی شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با تشریح ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی برای تأسیس پردیس‌های دانشگاهی در راستای تحقق عدالت آموزشی بیان کرد: به خانواده‌های دانش‌آموختگان تبریک می‌گویم که پرورش‌یافته خود را در لباس دانش‌آموختگی این واحد دانشگاهی و پردیس هیرمند می‌بینند و به آن افتخار می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته