دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هواداران اصفهانی خواستند، هواداران نساجی نخواستند/سپاهان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ۹ گل زد

هواداران اصفهانی خواستند، هواداران نساجی نخواستند سپاهان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ۹ گل زد
سپاهان شب گذشته با بردی پر گل شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا افزایش داد.
کد خبر : 877516

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، هواداران سپاهان شب گذشته با حضور پررنگ در ورزشگاه آزادی کمک زیادی به تیمشان کردند. البته حریف سپاهان به مراتب ضعیف‌تر از حریف نساجی بود، اما به هر حال سپاهان بعد از شوکی که‌ AFC به آن‌ها وارد کرد، حتی به ملوان هم در لیگ برتر باخت.

آن‌ها در آسیا نیاز به این پیروزی پرگل مقابل آلمالیق داشتند تا دوباره به فرم ایده آل خود برگردند. هواداران نساجی، اما از دقیقه ۲۴ دیدار با نوبهار ازبکستان علیه سرمربی و بازیکنان تیمشان شعار دادند تا این شعار‌های احساسی کاملاً روی تیم نساجی تاثیر منفی بگذارد. حتی در دقایقی از نیمه دوم سپاهانی‌ها نساجی را تشویق کردند تا به نوعی به هواداران نساجی اعلام کنند باید تا پایان از تیم خود حمایت کنند.  نساجی البته هواداران خوب و خونگرمی‌دارد، اما بسیاری از آن‌ها دیدار حساس تیمشان که حکم مرگ و زندگی داشت را تحریم کردند و و آن‌هایی که در ورزشگاه بودند هم از همان دقایق ابتدایی بازی علیه رحمتی شعار دادند تا کار برای نساجی سخت‌تر شود.

نساجی البته در صورت پیروزی هم شانس چندان زیادی برای صعود به عنوان تیم دوم گروه نداشت، اما به هر حال می‌توانست خداحافظی باشکوه‌تری با آسیا داشته باشد. در آن سو سپاهان از باخت الاتحاد عربستان به نیروی هوایی عراق انرژی گرفت و حریف ازبکستانی خود را گلباران کرد. سپاهانی‌ها حالا می‌دانند که الاتحاد اصلاً تیم شکست ناپذیری نیست و حتی می‌توان این تیم را در جده شکست داد. بعد از رای سنگین کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه سپاهان، الاتحاد عربستان هرگز روی خوش ندید و حتی در لیگ عربستان مغلوب الشباب شد تا به پله ششم جدول سقوط کند.

در لیگ قهرمانان آسیا هم یاران بنزما مغلوب نیروی هوایی عراق شدند تا حالا سه تیم سپاهان، الاتحاد و نیروی هوایی شانس صعود داشته باشند. سپاهان حتی می‌تواند به پیروزی مقابل الاتحاد عربستان در خانه حریف هم فکر کند. بازی برگشت آن‌ها مقابل نیروی هوایی عراق هم در تهران برگزار می‌شود و خلاصه سپاهان از شانس خوبی برای صعود برخوردار است. به شرطی که کاملاً از شوک رای سنگین کنفدراسیون فوتبال آسیا خارج شود و بتواند بازی‌های معمولی خود را ارائه کند. سپاهان با ۹ گلی که به ثمر رساند مشت محکمی هم بر دهان کنفدراسیون فوتبال آسیا زد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته