دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آل کثیر: از خانواده ام عذرخواهی و گل هایم را تقدیمشان می کنم

آل کثیر: از خانواده ام عذرخواهی و گل هایم را تقدیمشان می کنم
مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: اتفاقی برای خانواده‌ام افتاده بود، من نتوانستم نزد آن‌ها بروم و بعد از چند روز قضیه را شنیدم، همین جا از آن‌ها عذرخواهی و گل‌هایم را تقدیم آن‌ها می‌کنم.
کد خبر : 877451

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، عیسی آل‌کثیر بعد از پیروزی سپاهان مقابل آلمالیق گفت: به بچه‌ها و هواداران‌مان تبریک می‌گویم. فکر نمی‌کردم ۹ گل به ثمر برسانیم. از هواداران تشکر می‌کنم با اینکه میزبان بودیم، ولی در شهر خودمان نبودیم و در تهران بازی را برگزار کردیم.

بیشتر بخوانید
احمدزاده بهترین بازیکن دیدار سپاهان - آلمالیق شد

بازیکن سپاهان در پاسخ به این سوال که پیروزی پُرگل مقابل نماینده ازبکستان آیا خط و نشانی پیش از بازی پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر است، گفت: سوال حاشیه ای نپرسید.

آل‌کثیر درباره نتایج دو هفته اخیر سپاهان و فشار روی بازیکنان گفت: فشاری روی بازیکن نیست و ما کار خودمان را می‌کردیم. بازیکن موظف است بازی کند و دنبال برد تیمش باشد. در فوتبال بعضی وقت‌ها است که بازی‌ها را می‌بازید.

وی در مورد افزایش حواشی سپاهان در فصل بیست و سوم لیگ برتر، عنوان کرد: من که نمی‌دانم. به عنوان بازیکن وظیفه‌ام تمرین کردن و حضور در مسابقات است.

بازیکن سپاهان گفت: اتفاقی برای خانواده‌ام افتاده بود. من نتوانستم نزد آن‌ها بروم. بعد از چند روز قضیه را شنیدم. همین جا از آن‌ها عذرخواهی و گل‌هایم را تقدیم آن‌ها می‌کنم. بعضی روز‌ها اتفاقاتی برای فوتبالیست‌ها می‌افتد که دور از خانواده هستند و باید مسائل‌شان را درون خودشان بریزند. دو گلی که در بازی امشب به ثمر رساندم را تقدیم آن‌ها می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته