دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

صحبت‌های امیدوارکننده گل محمدی با پرسپولیسی‌ها/ خط حمله تغییر می‌کند؟

صحبت‌های امیدوارکننده گل محمدی با پرسپولیسی‌ها  خط حمله تغییر می‌کند؟
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با شاگردانش از آن‌ها خواست تحت هیچ شرایطی به مسائل حاشیه‌ای توجه نکنند.
کد خبر : 877283

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یحیی گل محمدی که با جواد نکونام تقابل پیدا کرده است و در روزهای گذشته بحث غیر مستقیم آنها با هم سوژه فوتبال کشورمان شده بود، از مدت‌ها قبل نگران کلاهبرداری از چند بازیکن پرسپولیس هم هست. او می‌داند که بازیکنان اگر دلمشغولی مالی داشته باشند، نمی‌توانند با تمام وجود در میدان بازی کنند.

او در همین راستا صحبت‌های امیدوار کننده‌ای با بازیکنان پرسپولیس داشت و از آن‌ها خواست با تمام وجود مقابل استقلال تاجیکستان بازی کنند.
گل محمدی خوب می‌داند که پرسپولیس باید بازی‌های آینده خود را با پیروزی تمام کند. البته فردا شب الدحیل قطر هم با النصر عربستان در دوحه بازی می‌کند و پرسپولیسی‌ها امیدوارند نماینده قطر بتواند یقه یاران رونالدو را بگیرد، اما گل محمدی از شاگردان خود خواسته بدون توجه به حواشی اخیر و با تمام وجود مقابل استقلال تاجیکستان بازی کنند و اصلا این تیم را دست کم نگیرند.

استقلال تاجیکستان در خانه خود تیم به مراتب قوی‌تر است و مقابل هزاران تماشاگر تاجیک انگیزه‌های بیشتری دارد. از طرفی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان دچار شوک شد و حالا نگرانی‌های سرمربی سرخپوشان برای بازی فردا بیشتر شده است. گل محمدی البته امیدوار است مهدی ترابی شرایط بازی و حضور در ترکیب اصلی را داشته باشد و نیم نگاهی هم به حضور وحید امیری در میدان دارد، اما همه چیز با نظر پزشکان مشخص می‌شود.

یحیی گل محمدی برای خط حمله پرسپولیس هم تصمیم دارد بار دیگر از وجود شهاب زاهدی در ترکیب اصلی استفاده کند. او در بازی با صنعت نفت آبادان از وجود نبیل باهویی استفاده کرد که البته این مهاجم نتوانست گلزنی کند. حالا برای بازی با استقلال تاجیکستان گزینه اول گل محمدی باز هم شهاب زاهدی است و احتمالاً محمد عمری در کنار او قرار خواهد گرفت مگر اینکه تا چند ساعت مانده به زمان شروع مسابقه نظر سرمربی سرخ ها عوض شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته