دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 آبان 1402 - 13:15
محسن روشن بین مدیر کسب و کار «مربی» در گفت و گو با هومیانا مطرح کرد:

هدف کسب و کار ما کمک به شناسایی رسالت وجودی افراد است/ هومیانا هیچ چیز برای ما کم نگذاشته است

هدف کسب و کار ما کمک به شناسایی رسالت وجودی افراد است  هومیانا هیچ چیز برای ما کم نگذاشته است
محسن روشن بین مدیر کسب و کار «مربی» مستقر در هومیانا گفت: تمام تلاش ما در کسب و کارمان بر این است که بتوانیم آرامش، عشق و شادی را درون زندگی هر انسانی انجام دهیم. هومیانا بستر و جایگاه بسیار مناسبی را برای کسب و کار فراهم کرده و هیچ چیز برای ما کم نگذاشته است. از مسئولین هومیانا بسیار ممنونم.
کد خبر : 877088

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآور رسانه آنا (هومیانا)، با استقرار کسب و کارها و گروه های خلاق و نوآور در هومیانا، به سراغ مدیران این گروه ها و کسب و کارها رفتیم تا با حوزه فعالیت و عملکرد آن ها بیشترآشنا شویم. از این رو با محسن روشن بین مدیر یکی از کسب و کارهای خلاق مستقر در هومیانا به گفت و گو پرداختیم:

مشروح گفت و گو به این شرح است:

کمی از خود و گروه بگویید و این که چه مدت است مشغول به فعالیت هستید؟

من محسن روشن بین هستم حدود هجده سال است که امور فروش را به صورت تخصصی انجام می دهم و پژوهشگر آرامش و شادی و رهبری هستم. تمام تلاشم بر این است که بتوانم رسالت وجودی ام که آرامش، عشق و شادی است را درون زندگی هر انسانی انجام دهم. ما الان حدود چهار نفر هستیم و از زمانی که وارد هومیانا شدیم یک نفر نیز به ما اضافه شد. دو نفر به صورت حضوری و دو نفر به صورت دورکار مشغول هستند.

ماهیت و رسالت کسب کار شما چیست؟

اسم مجموعه ما به نام خودم محسن روشن بین و رسالت من مربی گری است. در حقیقت این کسب و کار به دلیل خاصی اینجاست. رسالت وجودی و دغدغه من که خواب را از چشمانم گرفته این است که به انسان ها کمک کنم آرامش، عشق حقیقی و شادی را در زندگی از درون و گوهر وجودی خود پیدا کنند. بنابراین فلسفه وجود کسب و کار ما این است و ما به دنبال اشاعه این مسائل هستیم که افراد به جای توجه به بیرون، باید به درون خود نگاه کنند و ظرفیت های خود را بشناسند.

 

چه خدمات و محصولاتی را کسب و کار خود ارائه می‌دهید؟

ما سه نوع محصول ارائه می دهیم: اولین محصول، کوچینگ یا هدایت و راهبری است. ما دنبال تحت کنترل گرفتن انرژی داخلی افراد هستیم. این که چه  انتخابی در مقابل اتفاقات موجود در زندگی انجام می دهیم. بحث دوم بحث شناخت رسالت فردی است. ما به افراد کمک می کنیم رسالت وجود خود را شناسایی و گوهر وجودی‌شان را بیابند. سومین قسمت کمک به آگاهی افزایی است تا افراد یک آگاهی نسبی از خود پیدا کنند. این بخش را به صورت رایگان در اینستاگرام کار می کنیم تا نگاه افراد به لحظه فعلی روشن تر شود. بنابراین باید گفت بدون توجه به این نکات وقتی نتوانیم از لحظات لذت ببریم، چطور می توانیم آرامش داشته باشیم؟

بستر پخش و فرم تولیدات و محصولات شما چگونه است؟

در حال حاضر بستری که در آن خدمات ارائه می دهیم اینستاگرام است و قصد ورود به لینکدین هم داریم به جهت این که فضای تخصصی تری دارد و افراد متخصص در آنجا حضور دارند. در خصوص فرم و شکل تولیدات هم باید بگویم که محصولات ما به شکل صوتی، تصویری، و بعضاً آنلاین است و جلسات رهبری انرژی را به صورت آنلاین برگزار می کنیم. همچنین ما بسته های آموزشی در بستر اینترنت داریم که در سایت ما که به تازگی رونمایی شده است قرار دارد.

در این مدت از حضور در هومیانا رضایت دارید؟

از مسئولین هومیانا بسیار ممنونم چون جایگاهی بسیار مناسب را در اختیار ما، گروه‌ها و کسب و کارها قرار دادند و همکاری لازم را با ما داشته‌اند؛ ما یک پرده سبز تهیه کردیم و یک سری تولیداتی در هومیانا داشتیم که خودمان از آن ها لذت می بریم. از هومیانا بسیار ممنونم چون هیچ چیزی برای ما کم نگذاشته است و هر چیزی را که نیاز داریم بلافاصله برای ما آماده کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته