دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«وزمین» حامی استارت‌آپ

«وزمین» حامی استارت‌آپ
«وزمین» مدتی است که با راه‌اندازی مرکز نوآوری به دنبال حمایت مؤثر از استارت‌آپ‌ها، رفته و تلاش دارد بستری فراهم کند تا کسب و کار‌ها، ایده‌های نو را محقق کنند.
کد خبر : 875782

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ بانک ایران زمین با سرمایه ۴.۰۰۰ میلیون ریالی در گزارشات ۳ ماهه و ۶ ماهه صورت‌های مالی منتهی به ۳۱/۰۳/۱۴۰۲ و ۳۱/۰۶/۱۴۰۲ نسبت به دوره مشابه با افزایش در درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده‌گذاری و اوراق بدهی، درآمد کارمزد، خالص درآمد کارمزد و خالص سایر درآمد‌ها و هزینه‌ها مواجه شده است. به‌طوری که درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده‌گذاری و اوراق بدهی وزمین در دوره منتهی به ۳۱/۰۳/۱۴۰۱، ۳،۲۳۲،۰۳۵ میلیون ریال بوده و در دوره منتهی به ۳۱/۰۳/۱۴۰۲ به ۱۶،۰۲۸،۸۲۵ میلیون ریال رسیده است.

همچنین ۸۷۰،۹۱۴ میلیون ریال درآمد کارمزد این بانک در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بوده و در بهار ۱۴۰۲ به ۹۹۳،۹۷۲ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است. ضمن آنکه میزان خالص درآمد کارمزد در ۳۱/۰۳/۱۴۰۲، ۷۹۴،۱۲۶ میلیون ریال بوده درحالی که این مبلغ در مدت مشابه سال ۱۴۰۱، ۶۸۹،۵۰۵ میلیون ریال بوده است.

نگاهی به ۶ ماهه خوب «وزمین»

براساس گزارشات حسابرسی نشده ۶ ماهه وزمین دوره منتهی به ۳۱/۰۶/۱۴۰۲ درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده‌گذاری و اوراق بدهی این بانک ۳۴،۶۶۵،۳۰۰ میلیون ریال بوده و این رقم در دوره مشابه ۱۰،۱۰۳،۰۹۴ میلیون ریال بوده است. همچنین در دوره منتهی به ۳۱/۰۶/۱۴۰۱ درآمد کارمزد و خالص درآمد کارمزد به ترتیب ۱،۳۴۰،۷۱۴ میلیون ریال و ۹۰۵،۴۸۷ میلیون ریال بوده است درحالی که در دوره مشابه سال جاری درآمد کارمزد به ۱،۶۸۸،۵۰۰ میلیون ریال و خالص درآمد کارمزد به ۱،۲۴۴،۶۵۴ میلیون ریال رسیده است. ضمن آنکه خالص سایر درآمد‌ها و هزینه‌های این بانک که در دوره منتهی به ۳۱/۰۶/۱۴۰۱ صفر بوده است در دوره مشابه ۳۱/۰۶/۱۴۰۲ به ۱۲،۵۰۴،۶۴۰ میلیون ریال رسید.

«وزمین» حامی راه‌اندازی مرکز نوآوری

در این روز‌هایی که بحث دانش‌بنیان‌ها داغ است، وزمین با راه‌اندازی مرکز نوآوری به دنبال حمایت مؤثر از استارتاپ‌ها، رفته و تلاش دارد بستری فراهم کند تا کسب وکار‌ها ایده‌های نو را محقق کنند.

نکته قابل توجه این است که بانک ایران زمین؛ در سال‌های اخیر بر روی بانکداری دیجیتال تمرکز کرده و توانسته با ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به مشتریان، رؤسای شعب را به عنوان ناظر در اجرای دقیق این موضوع توسط کارکنان مأموریت داده است، به همین دلیل سیاست‌های بانک با موفقیت پیش رفته است.

همچنین بانک ایران زمین با تمرکز بر توسعه کسب‌وکار‌های خرد، تولیدات داخلی و حمایت از نیرو‌های جوان، نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا می‌کند. وزمین با ارائه خدمات مالی و اعتباری مناسب به بخش‌های مختلف اقتصادی، به تحقق اهداف اقتصادی و اجتماعی کشور کمک می‌کند و به عنوان یکی از نهاد‌های تأمین مالی و اقتصادی بسیار مهم شناخته می‌شود. این نمونه موفقیت نشان دهنده تأثیر مثبتی است که بانک‌ها می‌توانند در توسعه کشور‌ها داشته باشند و نشانگر تعهد بانک ایران زمین به پیشبرد اقتصاد کشور و افزایش کیفیت زندگی مردم است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته