دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مهلت ارسال آثار به همایش ملی آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در دوره دبستان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به همایش ملی آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در دوره دبستان تمدید شد
همایش ملی آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستانی با رویکرد ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود.
کد خبر : 874679

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دانشکده رفاه با همکاری دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه شهید مطهری (ره) و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) همایش ملی آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستانی (رویکرد ایرانی-اسلامی) را برگزار می‌کند.

سارا حنیفه زاده، دبیر اجرایی این همایش با بیان اینکه بحث ارزش‌ها در جامعه کنونی ایران اهمیت بالایی دارد گفت: این همایش برای اولین بار در ایران به‌منظور ایجاد حساسیت نخبگانی نسبت به این امر مهم برگزار می‌شود.

او در این باره  اظهار کرد: تبیین جایگاه آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در عصر حاضر، مفهوم شناسی آموزش ارزش‌های دینی- اخلاقی، ملی و انسانی در دوره دبستان و پیش‌دبستان با رویکرد ایرانی- اسلامی، تبیین اصول و مبانی دینی، تاریخی، فلسفی، جامعه‌شناختی، روان‌شناختی در آموزش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستان با رویکرد ایرانی- سلامی، تبیین جایگاه اهداف، محتوا، روش‌ها و شیوه‌های ارزشیابی در آموزش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستان با رویکرد ایرانی- اسلامی، جایگاه برنامه‌های تربیت مربی و معلم دوره دبستان و پیش‌دبستان در آموزش ارزش‌ها، نقش فعالیت‌های پرورشی و فوق‌برنامه‌های مدارس در آموزش ارزش‌های دوره دبستان و پیش‌دبستان، جایگاه تفکر در آموزش‌وپرورش ارزش‌های دوره دبستان و پیش‌دبستان، فضای مجازی و آموزش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستان و آسیب‌شناسی آموزش‌وپرورش ارزش‌ها در دوره دبستان و پیش‌دبستان، از جمله محورهای این همایش است.

گفتنی است، علاقمندان به شرکت در همایش می‌توانند مقالات خود را تا ۵ آبان به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://veesp.refah.ac.ir/ مراجعه یا با شماره 02135074230 هماهنگ کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته