دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رحمتی: نساجی دستخوش تغییرات زیادی شده است/ بیگی: در هفته های اخیر بدشانس بودیم

رحمتی: نساجی دستخوش تغییرات زیادی شده است  بیگی: در هفته های اخیر بدشانس بودیم
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: تیمی هستیم که دستخوش تغییرات زیادی شدیم و بازیکنان جوان زیادی به ما اضافه شدند و مطمئناً تا هفته بیست‌وسوم به جایگاه بهتری می‌رسیم.
کد خبر : 874661

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی با نوبهار ازبکستان گفت: با یکی از بهترین تیم‌های گروه بازی داریم. به لحاظ فیزیکی و دوندگی خیلی خوب هستند و کیفیت خوبی دارند و توانستند ۴ امتیاز در دو بازی کسب کنند.

وی افزود: بازی سختی داریم، اما تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا چیزی که شایسته نساجی و هوادارانش است با امتیاز از بازی خارج شویم.تیم خیلی خوبی هستیم، همان‌طور که در دو بازی قبل نشان دادیم فوتبال خوبی بازی می‌کنیم. مصمم هستیم فردا یک بازی خوب، قوی و محکم از خود نشان دهیم.

رحمتی ادامه داد: فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر دو مقوله جداست. فرق ما با نوبهار این است که نوبهار در هفته بیست‌وسوم لیگ ازبکستان است و ما در هفته ششم قرار داریم. تیمی هستیم که دستخوش تغییرات زیادی شدیم و بازیکنان جوان زیادی به ما اضافه شدند و مطمئناً تا هفته بیست‌وسوم به جایگاه بهتری می‌رسیم.

وی تاکید کرد: فردا در انتهای بازی، آمار نشان می‌دهد که ما تیم تدافعی هستیم یا نوبهار. فوتبال بر این پایه خلق شده که به تیم حریف موقعیت گل ندهید و موقعیت گل ایجاد کنید.بعد از چندین سال حضورم در رده‌های مختلف تیم ملی ایران، به ازبکستان تبریک می‌گویم که پیشرفت خوبی هم به لحاظ زیرساختی و هم فنی در فوتبال داشتند.

به گزارش آنا، سعید بیگی بازیکن تیم نساجی ایران گفت: هفته‌های اخیر از بدشانسی نتیجه نگرفتیم، اما ما فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم. دنبال این هستیم یک بازی خوبی انجام دهیم و با دست پر برگردیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر