دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

وزیر جهاد کشاورزی: همه مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد

وزیر جهاد کشاورزی: همه مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد
وزیر جهاد کشاورزی گفت که با واریز ۳۵ هزار میلیارد تومان دیگر و جمع کل ۱۵۶ هزار میلیارد تومان، همه مبلغ گندم خریداری شده از کشاورزان توسط دولت در سال زراعی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ پرداخت شد.
کد خبر : 874602

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا از وزارت جهاد کشاورزی،  محمدعلی نیکبخت از پایان تسویه مبلغ گندم خریداری شده در سال زراعی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ خبر داد و افزود: امسال وزارت جهادکشاورزی با کمک دولت توانست ۱۰ میلیون و ۳۵۷ هزار تُن گندم از کشاورزان ۳۱ استان کشور خریداری کند.

وی گفت: آیت‌الله رئیسی در هر موقعیتی پیگیر مطالبات گندم‌کاران بود و از جمله تاکیدات رئیس‌جمهور در ه‍یئت دولت، پرداخت مبلغ گندم به کشاورزان در سریعترین زمان ممکن بود.

نیکبخت با موثر خواندن اقدام وزارت جهادکشاورزی در خرید تضمینی گندم، یادآور شد: خرید این مقدار گندم در سال زراعی که پشت سر گذاشتیم، کشور را در گندم نان به خودکفایی رساند و یکی از توفیقات بزرگ دولت در تولید و تامین این محصول استراتژیک رقم خورد.

وی، بار دیگر از کشاورزان کشور تشکر کرد و اظهار داشت: وزارت جهادکشاورزی به وعده خود در پرداخت مطالبات گندم‌کاران تا پایان مهر عمل کرد و این ایفای تعهد در حالی است که میزان خرید تضمینی گندم نسبت به سال قبل آن از ۴۴ درصد رشد برخوردار بود.

نیکبخت خاطرنشان‌کرد: از رئیس دولت، معاون اول و رئیس دفتر رئیس‌جمهور کمال تشکر را دارم و نیز از سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و همه کسانی که ما را در انجام تعهدات یاری رساندند سپاسگزارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته