دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس مرکز سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی:

کارگروه تنظیم اجاره‌بهای مسکن از خرداد امسال فعال است

کارگروه تنظیم اجاره‌بهای مسکن از خرداد امسال فعال است
 رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی گفت: کارگروه تنظیم اجاره‌بهای مسکن با دستور وزیر راه و شهرسازی از خرداد امسال فعال است.
کد خبر : 874551

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیدجواد سادات فریزنی در نشست تخصصی نهضت ملی مسکن اظهار کرد: کارگروه تنظیم اجاره‌بها از خرداد امسال با حکم وزیر راه و شهرسازی شکل گرفت و از هفتمین جلسه شورای‌عالی مسکن نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در این کارگروه به‌صورت منظم ارائه شد.

رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به دستاورد‌های خوب و مثبت کارگروه یاد شده، ابراز امیدواری کرد که این اقدامات و ساماندهی بازار اجاره تا انتهای سال به‌جد و با رویکرد جدید ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه اقدامات انجام شده فراتر از ساماندهی املاک بوده است، ادامه داد: هماهنگی بین وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی صورت گرفته تا تمام تلاش‌ها در حوزه ساخت مسکن با پیگیری نظارت‌ها و هدایت نهاد تنظیم‌گر اثرگذار شود.

سادات فریزنی اظهار کرد: امیدواریم با همت و تلاش دوچندان، این مسیر تداوم داشته باشد و برای نتیجه بخشی آن، یک سمت کار از سوی ستاد وزارتخانه و سمت دیگر از سوی استان‌ها با ابتکار مدیران کل پیگیری شود تا در نهایت اثر کارگروه مضاعف شود.

رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: گزارش کنترل تورم به صورت استانی صورت می‌گیرد؛ اما ضرورت دارد به صورت ماهیانه و استانی نیز انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته