دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تأیید محکومیت فکری/ آرای قطعی علیه ذوب‌آهن

تأیید محکومیت فکری  آرای قطعی علیه ذوب‌آهن
کمیته‌های استیناف و انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را صادر کردند.
کد خبر : 874550

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، کمیته‌های استیناف و انضباطی آرای خود را اعلام کردند.

در خصوص درخواست استیناف محمود فکری، سرمربی تیم هوادار نسبت به رای کمیته انضباطی که به موجب آن حکم بر محکومیت نامبرده به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود که به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق در آمده و باید ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند، کمیته استیناف اعلام کرد در خصوص محرومیت نظر به قطعیت رای صادره در مرحله بدوی و عدم قابلیت تجدید نظر خواهی این کمیته فارغ از اظهار نظر می‌باشد و در خصوص جریمه نقدی با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون، ضمن رد اعتراض دادنامه، صادر و عینا تأیید و اعلام می‌شود. این رای قطعی است.

*در خصوص تجدیدنظرخواهی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان نسبت به دادنامه کمیته انضباطی که دلالت بر محکومیت تجدید نظرخواه به پرداخت ۱/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت عدم رعایت معیار‌های درجه A آیین نامه صدور مجوز باشگاه‌های در پانزده مورد دارد، کمیته استیناف اعلام کرد مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال قرار رد درخواست تجدید نظر خواهی صادر و اعلام می‌شود. این رای قطعی است.

*در خصوص استیناف باشگاه ذوب‌آهن به طرفیت عارف رستمی نسبت به رای کمیته وضعیت بازیکنان که به موجب آن حکم به محکومیت تجدید نظر خواه به پرداخت ۷/۸۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت باقیمانده مطالبات تجدید نظر خوانده موضوع قرارداد و هزینه دادرسی در حق وی صادر شد. با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند، نیامده و مستندا به ماده ۱۷ آیین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان، ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تأیید و اعلام می‌شود. این رای قطعی است.

*مسابقه تیم‌های استقلال خوزستان و پیکان تهران در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر برگزار و از سوی فرشاد بختیاری زاده، مربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری درقبال بازیکن تیم حریف رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یکسال محروم شد و باید ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر و از حیث محرومیت قطعی است.

*مهرداد بایرامی، بازیکن تیم پیکان تهران به دلیل بدرفتاری در قبال مربی تیم حریف به پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین یک جلسه رای تعلیقی دادنامه شماره ۱۱۳۵ مورخ ۴ مهرماه بایرامی به محرومیت قطعی تبدیل شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته