دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با حکم معاون علوم، مهندسی و کشاورزی صورت گرفت؛

انتصاب سرپرستان ۴ دانشکدگان در معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد

انتصاب سرپرستان ۴ دانشکدگان در معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد
سرپرستان ۴ دانشکدگان در معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با حکم معاون علوم، مهندسی و کشاورزی این دانشگاه منصوب شدند.
کد خبر : 874547

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد علی‌اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه با صدور احکامی جداگانه، سرپرستان چهار دانشکدگان این معاونت را منصوب کرد.

در این احکام، علی هارون آبادی به‌عنوان سرپرست «دانشکدگان فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری‌های پیشرفته»، مهدی جهانگیری به‌عنوان سرپرست «دانشکدگان معدن، نفت و انرژی»، علی شهابی به‌عنوان سرپرست «دانشکدگان ارتباطات، حمل و نقل و لجستیک» و بهرنگ مرادی به‌عنوان سرپرست «دانشکدگان صنعت ساختمان» منصوب شدند.

در راستای اجرای نظام‌نامه مدیریت دانشی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره‌های تحصیلی، ارتقای پاسخگویی و قابلیت حل مسئله، هفت دانشکدگان با عناوین «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری‌های پیشرفته»، «معدن، نفت و انرژی»، «ارتباطات، حمل و نقل و لجستیک»، «صنعت ساختمان، علوم و فناوری‌های همگرا و کوانتومی»، «مهندسی ساخت و فناوری‌های صنعتی» و «کشاورزی، غذا و فراسودمندها» در معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی ایجاد شده که به‌عنوان بازو‌های تخصصی این معاونت فعالیت خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته