دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 22:54

لاریجانی: رژه سیاسی غرب نشان ‌می‌دهد که رژیم صهیونیستی از مبنا مشکل دارد

لاریجانی: رژه سیاسی غرب نشان ‌می‌دهد که رژیم صهیونیستی از مبنا مشکل دارد
مشاور رهبر انقلاب با بیان اینکه با آمدن و رفتن سران کشورهای غربی مشکل حل نمی‌شود، گفت: اگر رژیم صهیونیستی به صورت مبنایی، درست و دارای اصالت است، دیگر نیازی به رژه سیاسی نباید داشته باشد. این رژه‌ها و تأییدهای بدلی نشان ‌می‌دهد که این رژیم از مبنا مشکل دارد.
کد خبر : 874487

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی لاریجانی شنبه‌شب در برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» با اشاره به حوادث اخیر در اراضی اشغالی اظهار کرد: موجودیت رژیم صهیونیستی کاذب است و با وصله و پینه قابل‌رفع نیست. این رژیم همواره خواسته نامشروع بودن خود را با زور حل کند اما هر نوبت موضوع حادتر شده است.

وی با اشاره به ثبت‌ رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد افزود: برخی می‌گویند چون این رژیم در سازمان ملل ثبت شده پس مشکل قابل‌حل است. برخی کشورها نظیر ایران و مصر، چه سازمان ملل قبول کند یا نکند، دارای ملیت ریشه‌دار هستند اما رژیم صهیونیستی این چنین نیست و مناقشه درونی دارد. مثل این است که شما بخواهید ازدواج صوری کنید و بعد با زد و بند در دفتر ثبت کنید.

لاریجانی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بحران درونی دارد و این بحران قابل‌حل نیست، تأکید کرد: حوادث روزهای اخیر دنباله اتفاقات گذشته است. رژیم صهیونیستی باید بداند که هر نوجوانان فلسطینی برای این رژیم مثل یک بمب هستند.

وی با اشاره به تبلیغات رسانه‌های غربی علیه حماس گفت: رسانه‌های غربی خیلی موضوع اسیر شدن صهیونیست‌ها را بزرگ کردند. آنها باید بدانند کسانی که عملیات «طوفان الاقصی» را انجام دادند، آدم‌آهنی نبوده و کسانی‌ هستند که خانواده خود را توسط صهیونیست‌ها از دست داده‌اند. این‌ها با دستور عملیات را انجام ندادند.

مشاور رهبر انقلاب با بیان اینکه وضعیت مردم فلسطین نمی‌تواند آرام شود چون مشکل، مشکل ذاتی است گفت: این رژیم به زور مردم را بیرون کرده و فلسطینی‌ها نمی‌توانند تحمل کنند و ساکت بنشینند.

لاریجانی با بیان اینکه با آمدن و رفتن سران کشورهای غربی مشکل حل نمی‌شود، گفت: اگر رژیم صهیونیستی به صورت مبنایی، درست و دارای اصالت است، دیگر نیازی به رژه سیاسی نباید داشته باشد. این رژه‌ها و تأییدهای بدلی نشان ‌می‌دهد که این رژیم از مبنا مشکل دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته