دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 19:46

افزایش درخواست‌ها برای استعفای نتانیاهو

افزایش درخواست‌ها برای استعفای نتانیاهو
در حالی که ۸۰ درصد از صهیونیست‌ها نتانیاهو را مسئول شکست‌های امنیتی رژیم شان در مقابل مقاومت غزه می‌دانند، روز به روز بر شمار افرادی که خواهان استعفای فوری نخست وزیر رژیم اشغالگر می‌شوند افزوده می‌شود.
کد خبر : 874472

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا،در حالی که ۸۰ درصد از صهیونیست‌ها نتانیاهو را مسئول شکست‌های امنیتی رژیم شان در مقابل مقاومت غزه می‌دانند، روز به روز بر شمار افرادی که خواهان استعفای فوری نخست وزیر رژیم اشغالگر می‌شوند افزوده می‌شود. 

 پایگاه عبری زبان واللا نیوز در گزارشی در این رابطه خبر داد، در حالی که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جنگ  را به پیش می‌برد، هم‌زمان با آن جنگ ساختی هم برای حفظ جایگاه و کرسی خود هم به راه انداخته است.

به نوشته این رسانه عبری زبان، امروز اکثر اسرائیلی‌ها انگشت اتهام شکست‌های به وقوع پیوسته در مقابل حماس را به سوی وی نشانه رفته‌اند و تاکید دارند او مقصر اصلی هلاکت هزاران نفر و اسارت صدها نفر دیگر است.

به نوشته این رسانه عبری زبان، امروز 80 درصد از اسرائیلی‌ها بر این باورند که او مسئول اصلی شکست سهمگین اسرائیل در مقابل حماس است و از همه مهم‌تر آن که این نسبت در میان اعضای لیکود هم صدق می‌کند.

واللا نیوز به نقل از نظرسنجی که روزنامه معاریو صبح روز جمعه منتشر کرد، اکثریت جامعه اسرائیل بر این باور است که نتانیاهو مسئول اصلی وقایع غزه است و معتقدند که نتانیاهو باید مسئول تبعات این اقدام هم باشد، در حالی که فقط 8 درصد از جامعه صهیونیستی اعلام کردند که تصور نمی‌کنند او باید در این رابطه مجازات شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته