دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
اختصاصی آنا؛

«بشیر بی‌آزار» مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌شود

«بشیر بی‌آزار» مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌شود
«بشیر بی‌آزار» بزودی به عنوان مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می‌شود.
کد خبر : 874448

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پس از قطعی شدن حضور محمداله‌یاری‌فومنی در بنیاد رودکی به جای مهدی سالم، بزودی «بشیر بی‌آزار» به‌عنوان مدیر دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی خواهد شد.

مهدی سالم به عنوان سرپرست برند، مسئولیت اجتماعی ومدیر روابط عمومی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس معرفی شده است.

بر اساس این گزارش، در کارنامه «بی‌آزار» مدیر تولیدات دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما دیده می‌شود.

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی سیاستگذاری‌های کلان حوزه موسیقی کشور دارای وظایف ستادی، هدایتی و حمایتی بوده که شاخص‌ترین آنها به این شرح است:

«تدوین سیاست‌های اجرایی، ‌هدایتی و حمایتی برای اعتلای موسیقی ایرانی، حمایت از پژوهش‌ها و مطالعات تخصصی و کاربردی برای شناخت امکانات و موانع رشد و توسعه موسیقی ایران، بررسی تکنولوژی‌های نوین در صنعت موسیقی جهان به‌منظور استفاده از آن برای اعتلای گسترش و روزآمدی موسیقی ایرانی، حمایت از برگزاری جشنواره‌های تخصصی و تلاش برای افزایش وجهه هنری آنها، انجام امور نظارتی بر اجرای آثار صحنه‌ای و تولیدات موسیقی برای صیانت از هویت فرهنگ ایران اسلامی و جلوگیری از انحطاط فرهنگی، تدوین مقررات مشخص و شفاف برای اجرای آثار صحنه‌ای و تولیدات موسیقایی و صدور مجوزهای موردنیاز، تلاش برای جذب اعتبار و اخذ مجوزهای لازم برای حمایت از تاسیس سالن و تالار استودیوهای تخصصی.»

گفتنی است، بی آزار دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان مقیم لندن و مدیر تولیدات دفتر موسیقی و سرود صداو سیما بوده است. او مدرک کارشناسی را از دانشکده علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد را در رشته روابط بین الملل از دانشگاه حیدرآباد هند گرفت و از آنجا به لندن رفت. آنجا در دانشگاه کینگستون، رشته فیلمسازی شروع به تحصیل کرده و بعد از انتخابات سال88 وارد انجمن اسلامی شد. او نویسنده مستند «33 سال سکوت» است که به کارگردانی حسین شمقدری تولید شده است.

گزارش آنا اضافه می‌کند، بزودی «بشیر بی‌آزار» به عنوان مدیر این دفتر معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته