دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

وزیر اطلاعات: اسرائیلی‌ها منتظر انتقامی «ویرانگر» باشند

وزیر اطلاعات: اسرائیلی‌ها منتظر انتقامی «ویرانگر» باشند
وزیر اطلاعات گفت: آمریکا و همه دولت‌هایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، باید منتظر انتقام الهی و انتقام از سوی ملت‌ها باشند که انتقامی سخت، ویرانگر، مهلک و نابود‌کننده برای رژیم صهیونیستی و حامیانش خواهد بود.
کد خبر : 874438

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل خطیب در جلسه شورای اداری استان لرستان با محکوم کردن کشتارجمعی و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه اظهار داشت: این کشتار در انظار عمومی همه مدعیان حقوق بشر پوشالی و کاغذی صورت می‌گیرد و  قطعاً این اقدام فاجعه‌آمیز به‌عنوان یک خیانت علیه بشریت در تاریخ  باقی خواهد ماند. 

وزیر اطلاعات گفت: نتیجه این اقدام جنایت‌کارانه این است که  روند عادی‌سازی رژیم صهیونیستی با شکست ترمیم‌ناپذیری روبرو می‌شود و دیگر به شکل عادی بر نخواهد گشت.

وی افزود: اگرچه تاکنون دولت‌ها علی‌رغم افکار ملت‌های خود تلاش می‌کردند با عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی به‌اصطلاح امنیت و رضایت آمریکا را جلب کنند، اما اکنون باید بدانند که این معادله تغییر جدی پیداکرده و عملاً دیگر نتیجه و ثمره‌ای برای آن‌ها نخواهد داشت.

وزیر اطلاعات از عملیات طوفان الاقصی به‌عنوان پیچیده‌ترین، هوشمندانه‌ترین، شجاعانه‌ترین و اثرگذارترین عملیات جبهه مقاومت خواند و تأکید کرد: این عملیات برای رژیم صهیونیستی شکننده، مرگ‌آور، جبران‌ناپذیر است و موجب تغییر راهبردی جدی در معادلات منطقه‌ای و جهانی خواهد شد.

خطیب با اشاره به قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی گفت: بعد از این عملیات، رژیم اشغالگر قدس، چه در درون و چه از بیرون، هیچ زمان روی امنیت را نمی‌بیند. 

وی با بیان اینکه به دنبال این عملیات شکاف اجتماعی و اختلافات سیاسی تشدید خواهد شد، اضافه کرد:  اعتماد و امیدی که اشغالگران به امنیت خود داشتند برای همیشه سلب می‌شود و آن قدرت بازدارندگی که برای امنیتشان در بیرون از سرزمین‌های جعلی خود، فراهم کرده بودند، فرو خواهد پاشید و دیگر هیچ زمینه‌ای برای این‌که بتواند شرایط بازدارنده و اثرگذاری را برای امنیت خود فراهم کند به وجود نخواهد آمد. 

وزیر اطلاعات تأکید کرد: عملیات طوفان الاقصی نشان داد که قدرت‌ها، تجهیزات، تکنولوژی‌ها و فناوری‌های پیشرفته نمی‌تواند برای کسانی که ظلم و جنایت را در پیش‌گرفته‌اند، امنیت زا باشد.

وی گفت: علی‌رغم اینکه امروز آزادی خواهان و افکار عمومی اکثر دنیا با مردم فلسطین همراهی می‌کنند، رئیس‌جمهور آمریکا به سرزمین‌های اشغالی می‌آید و پا بر همه این خون‌های مظلوم می‌گذارد و از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند.

خطیب  منشأ آسیب‌ها و خشونت‌ها و جراحت‌ها و خرابی‌های روزانه مردم مظلوم، بی‌پناه و غیرنظامی فلسطین را امریکا معرفی کرد و افزود: ؛ آمریکا و همه دولت‌هایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند بدانند، مردم منطقه، مردم آزادی‌خواه و انسان‌های عدالت‌طلب و ضد ظلم جهان، این حمایت آن‌ها را بی‌جواب نخواهند گذاشت.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار ملت بی‌دفاع فلسطین بار دیگر نشان داد حقوق بشر یک ابزار در دست ابرقدرت‌ها برای رسیدن به اهداف ظالمانه‌ی آن‌هاست، تأکید کرد: از شورای امنیت پرادعا برای حمایت از مظلومان کاری ساخته نیست، بلکه این شورا صرفاً در جهت اهداف قدرت آمریکا و خواسته‌های ظالمانه و استعماری آن‌ها بکار گرفته می‌شود.

وی به تلاش شبانه‌روزی دولت سیزدهم برای فائق آمدن بر مشکلات، رشد و پیشرفت کشور اشاره کرد و افزود: این دوره یکی از مؤثرترین دورانی است که با همراهی و همکاری همه مجموعه‌ها، دولت رئیسی توانسته رشد تولید و کاهش نرخ بیکاری را رقم بزند.

خطیب با تأکید بر خدمت به مردم گفت: امروز چیزی که می‌تواند امنیت را برای ما فراهم کند خدمت به مردم و رضایتمندی آن‌هاست. سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه امنیت و اطلاعات، با همکاری و همراهی دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی در مقابله با جنگ ترکیبی و فعالیت گسترده سرویس‌های اطلاعاتی و اقدامات درهم‌تنیده و متحد رسانه‌های دشمن، موفقیت‌های مؤثری به دست آوردند و اصالتش به این است که بتوانیم زمینه‌ای برای رضایت مردم فراهم کنیم که عملاً خدمت به این ملت و مردم که ولی‌نعمتان ما هستند می‌تواند ضامن امنیت، استواری و پیشرفت کشور باشد.

وزیر اطلاعات، لرستان را مرکز علم، جهاد، شجاعت و مبارزه دانست و یادآور شد: این منطقه در طول تاریخ و در نهضت‌های مهم ملت ایران، اثرگذار و نقش‌آفرین بوده و شهدای بزرگی را به این خطه و سرزمین تقدیم کرده است.

زیویار استاندار لرستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج)، ایجاد اشتغال برای بیش از ۴۰ هزار نفر و احیای واحد‌های تولیدی بزرگ نظیر خودروسازی، نساجی، صنایع غذایی را بخشی کوچکی از فعالیت دولت سیزدهم در لرستان دانست.

در ادامه این مراسم از خدمات مدیرکل سابق اطلاعات لرستان قدردانی و مدیرکل جدید اطلاعات لرستان معرفی شد.

همچنین وزیر اطلاعات در سفر به خرم‌آباد، با حضور در گلزار شهدای این شهر، به مقام شامخ آن‌ها ادای احترام کرد و در اجلاسیه شهدای جاویدالاثر لرستان نیز شرکت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته