دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آبان ۱۴۰۲

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آبان ۱۴۰۲
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان امسال باید در محل و مراکز درج شده در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.
کد خبر : 874427

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سازمان وظیفه عمومی فراجا روز شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

بنا بر این اطلاعیه، این دسته از مشمولان باید روز دوشنبه یکم آبان در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین مشمولان اعزامی باید واکسن مننژیت و دوگانه و اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

سازمان وظیفه عمومی فراجا در این اطلاعیه یادآور شده است که متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق کانال خبر سربازی در پیام رسان های داخلی (سروش، روبیکا و ایتا) به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر