دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حمله به گروه خبری صداوسیما در جنوب لبنان

حمله به گروه خبری صداوسیما در جنوب لبنان
روابط عمومی سازمان صداوسیما در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد: گروه خبری و مستندساز صداوسیما در جنوب لبنان هدف تعرض و حمله نیروهای متجاوز صهیونیست قرار گرفت.
کد خبر : 874424

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، متن بیانیه روابط عمومی صداوسیما به این شرح است:

«این روزها جهان شاهد جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در غزه مظلوم است. رژیم غیر مشروعی که علاوه بر کشتار مردم بی دفاع بویژه کودکان و زنان، همواره وقیحانه خبرنگارکشی را به عنوان رویه ای مستمر برای جلوگیری از رسیدن صدای مردم مظلوم فلسطین به جهان مرتکب شده است. در تداوم این سیاست ضد انسانی، رژیم صهیونیستی تنها در دو هفته اخیر و در واکنش به شکست مفتضحانه از مقاومت سرافراز علاوه بر کشتار هزاران انسان بیگناه در غزه، حداقل ۱۶ خبرنگار را به شهادت رسانده است. حمله به دفتر شبکه العالم در غزه و تخریب آن و مانع تراشی جهت حضور خبرنگاران از جمله اقدامات ددمنشانه دشمن صهیونیستی است که با حمایت حامیان به ظاهر مدافع آزادی دنیای رسانه انجام می‌شود.

در تازه‌ترین اقدام ضدانسانی این رژیم در سرکوب رسانه‌ها و خبرنگاران، گروه خبری و مستندساز سازمان صداوسیما در جنوب لبنان هدف تعرض و حمله نیروهای متجاوز صهیونیست قرار گرفت. اگرچه با توجه به سابقه تاریخی، نباید انتظار محکومیت این رژیم از سوی جوامع غربی را داشت اما سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با جدیت و صراحت این اقدام را محکوم کرده و وجدان‌های بیدار در جهان را به ابراز انزجار از این اقدام فرا می‌خواند.»

انتهای پیام/

ارسال نظر