دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حمایت دختران «هزار فردا» از کودکان غزه

حمایت دختران «هزار فردا» از کودکان غزه
سومین روز از رویداد «هزارفردا» به دلیل حضور شرکت‌‏کنندگان، اساتید و تیم اجرایی در راهپیمایی اعتراضی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، برگزار نشد.
کد خبر : 874394

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، در راستای اهمیت موضوع کنشگری و در واکنش به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه، دختران «هزار فردا» با همراهی اساتید و تیم اجرایی با تعطیل کردن سومین روز برگزاری این رویداد، در راهپیمایی اعتراضی علیه این جنایات شرکت کردند.

گفتنی است؛ رویداد «خلاقیت هزار فردا؛ یک فرصت» از زیرمجموعه رویداد‌های «هزار امید» با موضوع کنشگری دختران نوجوان در شهر است که در تابستان امسال با حضور ۱۰ هزار دانش‌آموز دختر آغاز شده است.

با توجه به اینکه هوش مصنوعی موضوع جدید و فراگیری است و نوجوانان استقبال ویژه‌ای از این موضوع داشتند، با اعلام فراخوان عمومی، تعداد زیادی از مخاطبان برای حضور در رویداد «هزارفردا» ثبت‌نام کرده بودند. در این رویداد دختران نوجوان تهرانی با سه مفهوم روایتگری، تصویرسازی و هوش مصنوعی آشنا می‌شوند و تحت آموزش اساتید صاحب فن قرار می‌گیرند. در پایان هم باید روایتی را خلق کنند که در نهایت به تصویر تبدیل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته