دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

بیانیه بنیاد ملی نخبگان در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی

بیانیه بنیاد ملی نخبگان در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی
قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان در پیامی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد و جهاد تمدنی نخبگان را یگانه راه حصول به شاهراه هدایت بشریت به سمت صلاح و رستگاری برشمرد.
کد خبر : 874356

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان در پیامی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد و جهاد تمدنی نخبگان را یگانه راه حصول به شاهراه هدایت بشریت به سمت صلاح و رستگاری برشمرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

"بسم‌الله القاصم الجبارین

«فإذا جاء وعْد أولاهما بعثْنا علیْکمْ عباداً لنا اولی بأس شدید فجاسوا خلال الدّیار و کان وعْداً مفْعولًا»

بار دیگر دشمن قسم‌خورده انسانیت و مظهر سبعیت و وحشی‌گری و قساوت، رژیم جعلی و موقت صهیونیستی در اقدامی از سر استیصال و انفعال؛ همچون غریقی که برای بقای خود به هر چیزی دست‌اندازی می‌کند؛ دیوانه‌وار و از ترس هلاکت مستعجل؛ باهدف قرار دادن بیمارستان المعمدانی غزه دست به کشتار غیرنظامیان؛ زنان و کودکان معصوم، بی‌گناه و مجروح زد و زخم عمیقی را بر پیکره امت عظیم اسلامی وارد کرد. قلبهایمان از این جنایت مجروح شده و چشمان اندوهگینمان در این شب تاریک و ظلمانی کم‌نور شده است.

«اللّهمّ انّا نشْکوا الیْک فقْد نبیّنا صلواتک علیْه واله وغیْبه ولیّنا وکثْره عدوّنا و قلّه عددنا و شدّه الْفتن بنا وتظاهر الزّمان علیْنا فصلّ علی محمّدٍ واله واعنّا علی ذلک بفتْحٍ منْک»
دستگاه کشتار و ترور بنی‌اسرائیل از این اقدام دو هدف را دنبال می‌کند: اولاً: شکست مفتضحانه خود در عملیات طوفان‌الاقصی را جبران کند و ثانیاً: با تلفات‌گیری از مردم غیرنظامی و مظلوم غزه؛ جبهه مقاومت را مجبور به توقف مبارزه و پذیرش آتش‌بس بدون پیش‌شرط و آزادسازی اسرای صهیونیست دربند حماس نماید. غافل از این‌که ملّتی که سبیل نجات را در مقاومت و عزّت خود را در شهادت می‌بیند و مصداق آیه شریفه «قلْ هلْ تربّصون بنا إلّا إحْدی الْحسْنییْن» است، هرگز باکی از مرگ ندارد.

عمق و وسعت جنایات بنی‌اسرائیل و بیدادگری فرزندان سامری به حدی رسیده است که علیرغم سانسور شدید رسانه‌ای و جعل و تحریف واقعیت از سوی دستگاه پروپاگاندای نظام سلطه، ندای مظلومیت مردم فلسطین نه‌تن‌ها خاموش نشده، بلکه فراگیرتر شده و پژواک آن افکار عمومی جهانیان را به تأثر واداشته است، به‌گونه‌ای که شاهد شکل‌گیری هسته‌های اعتراضات و تجمّعت در قلب آمریکا و اروپا هستیم.

مستکبران آمریکایی که منافع راهبردی خود در منطقه را درگرو موجودیت این غدّه سرطانی و بدخیم می‌دانند، سراسیمه و هراسان، با تلاشی مذبوحانه سعی درباز پس‌گیری رشته امور و ابتکار عمل در مدیریت جریانات پیش رو دارند، غافل از این‌که دست و پازدن در این باتلاق منجر به سرعت یافتن مرگ قریب‌الوقوع آن‌ها خواهد شد و اقیانوس خون‌های به‌ناحق ریخته شده مظلومان، تمدن پرزرق‌وبرق غرب را که برساخته قارون صفتان فریبکار قلدر مآب است، همچون کشتی تایتانیک به قعر خود خواهد کشید. وکان وعۡداً مّفۡعولاً...
در این میان نخبگان ملّت سرافراز و تاریخ‌ساز ایران اسلامی و حق‌جویان عالم لازم است که خود را مهیّا و مجهز به سلاح پارسایی، بصیرت و شجاعت گردانند. رهبر عزیزتر از جانمان و مشعل‌دار انقلابمان، مدت‌هاست که از نشانه‌های ظهور دورانی جدید در تاریخ بشریت و عبور آن از یک گردنه سرنوشت‌ساز سخن می‌گویند.

خلائی در مدیریت جهانی در حال شکل‌گیری است که از تضعیف قدرت‌های مستکبر شرق و غرب و اثبات عدم توانایی مکاتب مادّی‌گرایانه در پاسخگویی به نیاز‌های بشر مدرن امروز نشأت گرفته است. در این میان شناخت جامع و کل‌نگرانه از تحولات پرشتاب و متغیّر پیش رو به‌وسیله نخبگان و تعریف نسبت خود با آن‌ها و ایفای نقش تاریخی در پر کردن خلأ موجود می‌تواند ضامن تفوق جریان حق باشد. صبر فرا نسلی و جهاد تمدّنی نخبگان برای غلبه بر جریانی که بیش از ۴ قرن مقدرات بشریت را به انحصار خود درآورده است، یگانه راه حصول به شاهراه هدایت بشریت به سمت صلاح و رستگاری است که با طلوع خورشید ولایت عظمی محقق خواهد شد... ان‌شاءالله...

بنیاد ملّی نخبگان به نمایندگی از جامعه نخبگان کشور ضمن محکوم کردن شدید جنایات اخیر رژیم صهیونیستی به‌ویژه بمباران کودکان و زنان مجروح و بی‌دفاع در بیمارستان المعمدانی غزه، بار دیگر اعلام می‌دارد که یگانه راه دستیابی ملّت مظلوم فلسطین به حقوق حقّه خویش را منحصر در مقاومت و ایستادگی در مقابل طغیانگران بنی‌صهیون انگاشته و به مدیریت کننده جریان تجاوز و کشتار در منطقه یعنی آمریکای جنایتکار هشدار می‌دهد که انتقام اصلی درراه است و آن همان دستیابی جوانان نخبه ایران اسلامی به تفوّق بلامنازع علمی، برتری شگفتی‌ساز در فنّاوری و ربودن گوی سبقت از استثمارگران استعداد‌های بشری در این رقابت نفس‌گیر، ناعادلانه و نابرابر خواهد بود...

بعون الله تعالی...
سیدسلمان سیدافقهی
قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان"

انتهای پیام/

ارسال نظر