دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

امیر صباحی‌فرد: مرزبانان آسمان ایران در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند

امیر صباحی‌فرد: مرزبانان آسمان ایران در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: هر هواگردی که بخواهد به مرز‌های هوایی کشور نزدیک شود در تیررس شبکه یکپارچه پدافندی قرار دارد و مرزبانان آسمان ایران پاسخ محکمی به هرگونه تجاوز خواهند داد.
کد خبر : 874349

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در گروه پدافند هوایی شیراز از بخش‌های مختلف این گروه پدافندی بازدید کرد و در جریان اقدامات و آمادگی عملیاتی این گروه پدافندی قرار گرفت.

صباحی‌فرد در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی شیراز با قدردانی از کارکنان پدافند هوایی گفت: پدافند هوایی جایگاه ویژه‌ای در دفاع از کشور دارد و این اهمیت در فرامین فرماندهی معظم کل قوا بار‌ها تأکید شده است و این تأکید مسئولیت ما را در پدافند هوایی بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه مرزبانان آسمان ایران در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند و پاسخ محکمی به هرگونه تجاوز خواهند داد، تصریح کرد: کوچکترین تحرکات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دشمنان را رصد می‌کنیم و قطعاً هر هواگردی که بخواهد به مرز‌های هوایی کشور نزدیک شود، در تیررس شبکه یکپارچه پدافندی کشور قرار دارد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از چند سایت این گروه پدافندی ضمن ابراز رضایت از وضعیت نیروی انسانی و آمادگی تجهیزاتی و دفاعی گفت: هیبت و قدرت نظام اسلامی همه محاسبات دشمنان را به هم ریخته، چشم طمع آنان را کور و خیال هرگونه تجاوز به مرز‌های ما را از ذهن آن‌ها محو کرده است که همه این‌ها به خاطر حفظ توانمندی و دستیابی به قدرتی است که شما فرزندان این ملت فراهم ساخته‌اید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته