دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برگزاری دوسالانه جایزه «عکس ۵» در گالری مرتضی ممیز

برگزاری دوسالانه جایزه «عکس ۵» در گالری مرتضی ممیز
مهدی شادی‌زاده از برگزاری دوسالانه جشنواره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» در گالری مرتضی ممیز خانه هنرمندان خبر داد.
کد خبر : 874344

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی شادی زاده مستندساز و دبیر جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» گفت: دو سالانه جشنواره بین المللی جایزه «عکس ۵» از ۲۶ آبان ماه به مدت یک هفته در گالری مرتضی ممیز خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» در ادامه بیان کرد: ما در دوره سوم این جشنواره بنا به دلایلی و شرایط پیش آمده در آن زمان نتوانستیم آثار دوره سوم را به نمایش بگذاریم در نتیجه در ابتدا با لیلی گلستان رئیس شورای سیاست گذاری این جشنواره صحبت کردیم در نتیجه تصمیم گرفتیم آثار دوره سوم و چهارم را در یک زمان و فضای مناسب به نمایش بگذاریم.

این مستندساز خاطرنشان کرد: این دو سالانه خیلی پربار تر از دوره های قبلی برگزار می شود زیرا آثار هنرمندان زیادی از سرتاسر دنیا از جمله ایران، آمریکای جنوبی، ژاپن، ترکیه، ایتالیا، هندوستان و... در این نمایشگاه نمایش داده می شود و ویدئو آرت های برگزیده به نمایش گذاشته خواهد شد.

دبیر جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» در پایان گفت: این دو سالانه با همکاری موسسه فرهنگی_هنری دیدنگار برگزار می شود. همچنین کیوریتوری این نمایشگاه به عهده علیرضا شادی زاده است و روابط امور بین الملل توسط غزاله سعادتی انجام شده است.

عوامل جشنواره عبارت‌اند از: لیلی گلستان شورای سیاست گذاری، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علیرضا شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علی فروغی مدیر هنری، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه.

انتهای پیام/

ارسال نظر