دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

واکنش افشاریان به اشتباه داوری در بازی پرسپولیس و گل گهر

واکنش افشاریان به اشتباه داوری در بازی پرسپولیس و گل گهر
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: هر داوری اشتباه تأثیرگذار داشته باشد به او استراحت می دهیم تا تلنگر بخورد.
کد خبر : 874341

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، خداداد افشاریان در مورد حضور در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خوشحالم که در کنار دختران بودیم و امیدواریم آنچه شایسته است رقم بخورد. آقای تاج وسواس داشتند همه باشیم برای عزت به دختران ایرانی.

وی در مورد اینکه آیا در این مسابقات VAR هم هست، افزود: (با خنده)  فکر می کردم امروز یک مصحابه بدون چالش باشد اما سوال هایی می پرسید. همه مسابقات در این سطح با وار است اما از جزییاتش چیزی نمی دانم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد اینکه برخی از داوران با هزینه شخصی خود تجهیزات سیستم رادویی را تهیه کرده اند، عنوان کرد: در جلسه هیئت رئیسه قبلی مصوب کردیم تا سازمان لیگ نزدیک به 18 سیستم برای داوران تهیه کند اما برخی دوستان برای اینکه مسابقات خارج از کشور دارند و یا کار برایشان راحت تر باشد خریداری کرده اند. تا در برزخ وار هستیم این مسائل را داریم.

افشاریان در خصوص اینکه روند داوری در لیگ برتر را چطور می بیند، تصریح کرد: داوران هم وقتی بازی ها تعطیل شود تمرین کردن برایشان سخت می شود. ما این هفته ها مشکل داوری خیلی کم داشتیم . یکی دو بازی روند بد بود.

وی در مورد اشتباه داور در بازی گل گهر و پرسپولیس گفت: فوتبال خیلی شفاف است و اشتباه داور مشخص است. طبق رفتارهایی که ناظرها اعلام می کنند تنبیه و تشویق می شوند. هر اشتباهی که روی نتیجه تاثیر گذار باشد به داور استراحت می دهیم و داوری که اشتباه می کند تلنگر می خورد.

افشاریان تاکید کرد: ما در لیگ فعلا نمی توانیم از دستگاه وار در آزادی و اصفهان استفاده کنیم. امیدوارم یکی دو دستگاه دیگر هم بیاوریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته