دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در قالب اجرا‌های «همپا تا اقصی»

گردهمایی بزرگ هنرمندان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با زبان نمایش

گردهمایی بزرگ هنرمندان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با زبان نمایش
هنرمندان عرصه هنر‌های نمایشی سراسر کشور با برنامه‌ریزی و همراهی اداره کل هنر‌های نمایشی امروز ۲۹ مهر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین نمایش اجرا می‌کنند.
کد خبر : 874340

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، در این بزنگاه مهم تاریخی که کمترین وظیفه هر انسان آزاده، اعلام انزجار از جنایات رژیم نامشروع صهیونیستی است، اداره کل هنر‌های نمایشی با همکاری انجمن هنر‌های نمایشی ایران و کانون تئاتر خیابانی با همراهی هنرمندان سراسر کشور مجموعه اجرا‌هایی را در محکومیت و مذمت اعمال و نیات پلید رژیم اشغالگر قدس در سراسر کشور برگزار می‌کند.

در این برنامه هنرمندان عرصه هنر‌های نمایشی با زبان نمایش گرد هم می‌آیند تا فریاد بلند نفرت و انزجار خود را با زبان رسا و نافذ هنر به گوش جهان و جهانیان برسانند.

این برنامه امروز (شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲) از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۹ در ۲۹ استان و مناطق آزاد کشور در گستره پهناور ایران‌زمین اجرا می‌شود.

تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، قشم، کرمان، کرمان جنوب، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، گلستان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد و اروند، استان‌ها و مناطق آزاد کشور هستند که هنرمندان‌شان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با همکاری کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنر‌های نمایشی به اجرای نمایش می‌پردازند.

گردهمایی بزرگ هنرمندان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با زبان نمایش

همچنین در بخش تهران، «خطابه فتح قدس» با اجرای مرشد ابوالفضل ورمزیار ساعت ۱۵ در محل موزه هنر‌های معاصر تهران برگزار خواهد شد.

جدول اجرای نمایش در استان‌ها و مناطق آزاد کشور از این قرار است:

جدول اجرا‌ها در فایل ضمیمه خبر هم قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر