دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

استقلال عقب بیفتد زیباتر می‌شود اما همه رقبا هوادار نیستند!

استقلال عقب بیفتد زیباتر می‌شود اما همه رقبا هوادار نیستند!
بازی استقلال و هوادار یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های چند سال اخیر آبی پوشان بود.
کد خبر : 874313

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، شاید خیلی‌ها روز گذشته از هفته ششم لیگ برتر منتظر یک پیروزی یک بر صفر دیگر از سوی استقلال بودند اما شوک زود هنگام هوادار شرایط بازی را کاملاً تغییر داد و آبی ها  را مجبور کرد روی دیگر فوتبال خود را به نمایش بگذارند. استقلال و نکونام بعد از دریافت دوگل شوکه شدند اما احساسی عمل نکردند چرا که زمان لازم را برای کامبک زدن داشتند.

استقلال در نیمه دوم عالی بازی کرد و توانست دو گل خورده را جبران کند اما نباید فراموش کرد که همه تیم‌ها مثل هوادار نیستند که راحت وا بدهند. شاگردان محمود فکری شروعی طوفانی داشتند اما در نیمه دوم حتی یک بار هم نتوانستند دروازه حریف را به طور جدی تهدید کنند.

در این نیمه فقط شاهد یک شوت زیبا از داریوش شجاعیان بودیم که آن را هم حسینی با واکنشی خوب دفع کرد اما در بقیه دقایق توپ و میدان در اختیار شاگردان نکونام بود و آنها در نهایت به هدف خود رسیدند. البته در پیروزی استقلال نباید نقش مهرداد محمدی را هم نادیده گرفت. گل سومی که او زد یک گل کاملاً انفرادی روی تکنیک فردی خودش بود به طوری که علیرضا حقیقی هیچ واکنشی روی ضربه زیبا و دقیق این مهاجم ملی پوش انجام نداد.

 استقلال عقب بیفتد زیباتر می‌شود اما همه رقبا هوادار نیستند!

ختم کلام اینکه استقلال وقتی عقب می‌افتد و نیاز به گل زدن دارد، زیباتر بازی می‌کند. جواد نکونام مثل همه هواداران استقلال متوجه این نکته مهم شد اما او که مربی باهوشی است، خوب می‌داند که همه حریفان استقلال در لیگ برتر مثل هوادار نیستند که تیمش به راحتی بتواند دو گل خورده را جبران کند.

تیم‌های قوی‌تر و مدعی‌تر اگر دو گل از استقلال پیش بیفتند به این راحتی‌ها فضای لازم را در اختیار مهاجمان تیم قرار نمی‌دهند هرچند که به هر حال کار استقلال مقابل شاگردان محمود فکری به خصوص در نیمه دوم خوب بود و در این پیروزی باید سهم بسیاری را برای جواد نکونام و مهرداد محمدی در نظر گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر