دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد قاینات رونمایی شد

المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد قاینات رونمایی شد
رئیس دانشگاه آزاد قاینات با توجه به رونمایی المان شهدای گمنام این دانشگاه اعلام کرد که برای ساخت آن با همکاری خیّران و بنیاد حفظ آثار خراسان‌جنوبی ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شد.
کد خبر : 874278

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، حمید طاهری در مراسم رونمایی از المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات اظهار کرد: برای ساخت المان شهدای گمنام دانشگاه با همکاری خیّران و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های اسلامی خراسان جنوبی ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده و برای بازگشایی ورودی برای عموم مردم ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات مطرح کرد: در بازدید استاندار خراسان‌جنوبی از گلزار شهدای گمنام قول مساعد برای این آماده‌سازی و بازگشایی داده شد، امیدواریم با کمک استاندار این امر به‌زودی محقق شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی هم با اشاره به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار کودکان و مردم بی‌گناه گفت: اگرچه در این مسیر شهدای زیادی داشتند، اما هیمنه رژیم صهیونیستی دراین حملات درهم شکسته شد و به‌زودی شاهد شکست قطعی این رژیم سفاک خواهیم بود.

هزینه ۸۰۰ میلیون تومانی برای ساخت المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد قاین

علیرضا عزیزی با قدردانی از تلاش‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی و واحد قاینات در احداث المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قاین بیان کرد: شهدای گرانقدر حق بزرگی به گردن ما دارند و اینگونه اقدامات در راستای زنده نگه داشتن نام شهدا و ادای دین به آنان است.

به گزارش آنا، در سفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی به شهرستان قاینات میدان چمن مصنوعی شهید حدادزاده دانشگاه آزاد اسلامی قاینات که با اعتبار ۴۸۰ میلیون تومان احداث شده به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر