دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 مهر 1402 - 22:40

۳ نظامی صهیونیست در حمله حزب‌الله به هلاکت رسیدند

۳ نظامی صهیونیست در حمله حزب‌الله به هلاکت رسیدند
یک شبکه لبنانی خبر داد به دنبال حمله مقاومت اسلامی لبنان به یک پایگاه صهیونیستی، تعدادی از این نظامیان به هلاکت رسیده‌ و چند تن دیگر مجروح شده‌اند.
کد خبر : 874258

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، شبکه «المیادین» شامگاه امروز (جمعه)، جزئیات جدیدی از حمله حزب‌الله به مواضع رژیم صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان منتشر کرد.

المیادین به نقل از منابع خود خبر داد ۳ نظامی صهیونیست در حمله حزب‌‌الله به نیروهای پیاده‌نظام رژیم صهیونیستی در مجاورت پایگاه «برانیت» به هلاکت رسیده‌اند و ۴ نظامی دیگر مجروح شده‌اند.

مقاومت اسلامی لبنان لحظاتی قبل در بیانیه‌ای اعلام کرده بود: «در پاسخ به حمله روز گذشته (پنجشنبه) [رژیم صهیونیستی] به خبرنگاران و غیرنظامیان در مجاورت موضع «العباد» که منجر به شهادت «عبدالله ربیع البقاعی» شد، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان یک گروه از نیروهای پیاده‌نظام اسرائیل را در نزدیکی پایگاه «برانیت» با موشک‌های مناسب هدف قرار دادند که در پی آن تعدادی کشته و زخمی شدند».

حزب‌الله، امروز، همچنین مواضع نظامی «الرمثة»، «زبدین»، «‏الرادار»، «رویسات القرن»، «رویسات العلم»، «العاصی»، «هرمون» و محل تجمع گروهی از نظامیان صهیونیست در پایگاه اشغالی «هونین» را با موشک‌های هدایت‌شونده هدف قرار داد.

منابع صهیونیستی، بعدازظهر امروز، خبر داده بودند که رزمندگان حزب‌الله دست‌کم ۳۰ خمپاره به سمت مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان شلیک کرده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته