دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

بیانی: شوک هوادار تلنگری جدی بود/ نکونام ایرادهای دفاعی استقلال را رفع کند

بیانی: شوک هوادار تلنگری جدی بود  نکونام ایرادهای دفاعی استقلال را رفع کند
پیشکسوت تیم استقلال گفت: هوادار تلنگری جدی به خط دفاعی استقلال زد؛ بنابراین جواد نکونام و کادر فنی او باید ایرادهای خط دفاعی را رفع کنند.
کد خبر : 874255

شاهرخ بیانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برتری استقلال مقابل هوادار در هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: در همان دقایق ابتدایی به تیم شوک وارد شد و هوادار به دو گل رسید. خوشبختانه گل‌ها در زمانی به ثمر رسید که استقلال فرصت جبران داشت. اگر این گل‌ها در نیمه دوم به ثمر می‌رسید امکان بازگشت به بازی خیلی سخت می‌شد. یکی از گل‌ها را خوب جبران کردیم اما در ادامه هوادار تا پایان نیمه نخست اجازه گلزنی نداد. در نیمه دوم با برنامه‌های متنوعی که تیم برای گلزنی داشت و عقب نشستن هوادار، موقعیت‌های متعددی شکل گرفت و در نهایت استقلال با زدن دو گل دیگر بازی را به سود خود تمام کرد.

استقلال بازیکن بزرگ می‌خواهد

وی با اشاره به اینکه مهرداد محمدی نشان داد بازیکن توانمندی است، خاطرنشان کرد: استقلال باید بازیکن بزرگ داشته باشد تا بتواند در کورس قهرمانی قرار بگیرد. بازیکنی که مایه و خمیره لازم را برای پیشرفت در فوتبال داشته باشد با پیوستن به استقلال یا پرسپولیس به واسطه شور و حرارتی که هواداران ایجاد می‌کنند خیلی زود مراحل ترقی را پشت سر می‌گذارد. مهرداد محمدی به همراه برادرش میلاد زمانی که در رده جوانان بود در استقلال تست داد و امیر قلعه‌نویی و شخص بنده که مربی تیم بودم او را تأیید کردیم ولی شرایط به شکلی پیش رفت که نتوانست قرارداد ببندد و در ادامه لژیونر شد. او با توجه به توانایی‌هایی که دارد قطعاً در ادامه فصل هم می‌تواند بیشتر به تیم کمک کند. ضمن اینکه با اضافه شدن گوستاوو بلانکو، خط حمله استقلال قوی‌تر می‌شود.

هوادار تلنگر جدی به خط دفاعی استقلال زد

پیشکسوت تیم استقلال با یادآوری این موضوع که تیم هوادار تلنگری جدی به خط دفاعی آبی‌پوشان زد، تصریح کرد: ساختار دفاعی استقلال در بازی‌های قبلی نمایش خوبی داشت ولی در کل، بازیکنان استقلال بازی با هوادار را جدی نگرفته بودند و این تیم با دو گلی که زد هشداری جدی داد. خط دفاعی استقلال کُند و ضعیف مقابل هوادار عمل کرد و ساختار دفاعی تیم سرعت خوبی نداشت. روی توپ‌ها جا می‌ماندند و به حریف فضا دادند. قطعاً جواد نکونام و کادرفنی او ایرادهای خط دفاعی را دیده و آن را رفع می‌کند تا برای بازی‌های بعدی شرایط بهتر شود. در بازی‌های بزرگ کار سخت می‌شود استقلال نباید دروازه‌اش مقابل رقبا باز شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر