دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هاشمی نسب: آقای مهدی! اجازه نمی‌دهم با تلفن من را از روی نیمکت بلند کنید+فیلم

هاشمی نسب: آقای مهدی! اجازه نمی‌دهم با تلفن من را از روی نیمکت بلند کنید+فیلم
مربی تیم استقلال گفت: مهدی هاشمی نسب هستم و خاک این فوتبال را خورده‌ام، آقای سهیل مهدی! اجازه نمی‌دهم با تلفن من را از روی نیمکت بلند کنید.
کد خبر : 874251

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی هاشمی نسب پس از پیروزی استقلال در مصاف با هوادار اظهار کرد: در نیمه اول تمرکزمان پایین بود و متأسفانه دو گل خوردیم. در نیمه دوم توقعی که از بازیکنان داشتیم به نحو احسن پیاده کردند و استقلال واقعی بودند.

وی در خصوص حضور هواداران استقلال و تشویق شدنش گفت: ماهیت هواداران استقلال برای من معلوم است. دست تک تک‌شان را می‌بوسم که معرفت به خرج دادند. جدا از نتیجه و پیروزی که به دست آوردیم باید تشکر ویژه از سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات کنم که در چهار بازی با وجود اینکه کارت نداشتم از طریق تلفن دوستان اجازه دادند روی نیمکت بنشینم اما خواهش می‌کنم با تلفن کسی من را را از روی نیمکت بلند نکنند. امروز من را از روی نیمکت بلند کردند.

«لطفاً برای من کار غیرقانونی انجام ندهید». مربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: اگر کار من قانونی است که روی نیمکت می‌نشینم ولی اجازه ندهید با تلفن کسی غیرقانونی روی نیمکت بنشینم که امروز همکاران‌تان با لحن بد بگویند بفرمایید بالا! من مهدی هاشمی نسب هستم و خاک این فوتبال را خورده‌ام. می‌دانم چه دوستانی به شما زنگ زدند که روی نیمکت ننشینم. سر فرصت حتماً حرف می‌زنم. آقای سهیل مهدی! اجازه نمی‌دهم کسی با تلفن من را از روی نیمکت بلند کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته