دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 مهر 1402 - 21:07

مردم تهران خواهان ریشه‌کنی غده سرطانی صهیونیسم شدند

مردم تهران خواهان ریشه‌کنی غده سرطانی صهیونیسم شدند
مردم‌ ولایتمدار تهران با حضور در میدان فلسطین خواهان اتحاد کشورهای مسلمان برای ریشه کنی غده سرطانی به نام صهیونیسم و نیز اتمام جنایات های آنها علیه مردم غزه شدند.
کد خبر : 874247
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه تهران، جمعه شب و پس از نماز مغرب و عشاء در ادامه محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه، در میدان فلسطین تجمع کردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی از مردم مظلوم و بی دفاع غزه حمایت کرده و از کشورهای جهان به ویژه دولت های مسلمان خواستند واکنش های سریع و عملی نسبت به این تجاوزات ضد بشری نشان دهند.
همچنین تجمع کنندگان با امضای طوماری از رهبر معظم انقلاب اذن خواستند تا فرمان اعزام آنها را برای آزادی قدس شریف صادر کنند.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه از جمله شعارهای مردم تهران در این تجمع است.

با ورود عملیات طوفان الاقصی به چهاردهمین روز خود و ادامه کسب پیروزی‌های کم نظیر توسط رزمندگان مقاومت در نبرد علیه رژیم صهیونیستی، ارتش اسراییل که از مقابله با رزمندگان فلسطینی مستاصل شده با بمباران جنون آمیز مناطق مسکونی، درمانی، مساجد و مکان‌های تجمع آوارگان فلسطینی در غزه، 3859 فلسطینی که بیشتر آنها کودک و زن هستند را به شهادت رساند.

رژیم جعلی صهیونیستی که تاکنون تلاش‌هایش برای توقف عملیات مقاومت در سرزمین‌های اشغالی به جایی نرسیده و سران این رژیم هنوز در شوک شکست بی نظیر مقاومت فلسطین به سر می‌برند، همچنان غیر نظامیان فلسطینی را هدف قرار می‌دهند و به دنبال کوچ اجباری فلسطینیان با تبدیل کردن غزه به زمین سوخته می‌گردند.

بر اساس گزارش‌های رسمی تاکنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ فلسطینی دیگر نیز در اثر بمباران‌های رژیم صهیونیستی زخمی شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر